Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Touch HD nejde zapnout

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Zdravím,
    chrtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s nefunkčním HD. Z ničho nic přestal fungovat (žádný náraz, nb jiné poškození). Zkusil jsem vyndat baterii, sim i paměťovou kartu a zase zkusil zapnout a nic. Jediné co HD udělá, tak že při pokusu o zapnutí asi po půl minutovém zpoždění zavibruje. A po připojení na nabiječku se ani nerozsvítí dioda, že by se HD nabíjel. Je možné, že to je pouze vadnou baterií, nb bude závada jinde? Děkuji za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

skusil si sa dostat do bootloaderu?ak sa dostanes tam nic nie je stratene.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Je to divné, po nějaké době jsem ho zkusil zapnout. HD opět se zpožděním zavibruje, ale chvíli jsem počkal, poté zazněla ta melodie, když najížídi windows a ještě po chvíli jsem zkusil tlačítka na hlasitos a dokonce se to zeslabovalo i zesilovalo. Jenže vubec se nic na dislpeji neukázalo, ani nabíjeni nefunguje (dioda se opět nerozsvítí), ale je divné, že na dotyk reaguje zaviborváním a tak... :?

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond (Compact III) - Nejde zapnout BT
    Od blackman_82_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-12-2008, 10:03
  2. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 13-10-2008, 11:57
  3. htc wizard - nejde zapnout
    Od qeepo v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 18:52