Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Budoucnost ce4you

pdq (380)|31.1.2011 11:13
Ahoj...Niekedy to tu len tak svištalo článkami, recenziami a diskusie boli plne i na 4 stránky za deň...čo sa deje? :? Posledná nejaka recenzia je tu z pred troch mesiacov...
Pavel Koza (4761)|31.1.2011 12:00
Ahoj. Stručná odpověď je následující:

1) Windows Mobile jsou mrtvé, místo nich jsou Windows Phone, ale vzhledem k různým omezením to minimálně rok nebude systém pro masové rozšíření v našich končinách. Neoficiálně jsem se ptal na různých místech a prodeje zařízení jsou prostě směšné (míněno v ČR). Jistě, dalo by se psát o lecčems, ale to mě nijak neoslovuje. Zkusil jsem i jiný web, ale k nějakému stavu je dlouhá cesta a jak píšu v bodu 2., už nemám čas.

2) Dva roky jsem se snažil mít komerční web, který mě uživí. Po dvou letech bylo nutné si přiznat, že web o Windows Mobile pro česko/slovenské čtenáře tento požadavek ani v nejmenším nesplnil. Důvody jsou různé a je jich několik, v každém případě průměrný měsíční příjem v řádů jednotek tisíců korun ani zdaleka nesplňuje mé představy o tom, co bych za svou práci měl dostávat. Takže teď věnuji hlavní energii hledání něčeho, co mě skutečně uživí a webu se začnu věnovat až ve chvíli, kdy budu mít z čeho zaplatit hypotéku...
tombik_ce4you (116)|2.3.2011 01:16
Škoda že to takhle celé dopadlo. Rád bych poděkoval za všechny ty recenze a prostor pro skvělé fórum, které mne provádělo od začátku až do konce mých zkušeností s Windows Mobile.

K budoucnosti. Nebalil bych to, myslím že spoustě lidí se windows phone7 zalíbí, až jím nokia začne nahrazovat symbian....Ale je fakt že s dosavadním osazenstvem se asi moc počítat nedá :-( A také moc nevím co se tu bude řešit když si představím momentální komplikovanost a možnosti windows phone 7.

Snad se zadaří s coolphone.cz, ale už je tu velká konkurence v již vzniklých androidích webech a na iPhone nevím kolik recenzí a podobně se dá napsat...

No, ať to bude jakkoli, držím palce Pavle a ještě jednou děkuji.

Docent (1234)|7.3.2011 14:05
Se obávám, že spousta lidí už přešla na Android...
tyroler (20)|8.3.2011 15:26
Přešel, víceméně donucen bežnou samotnou životností PDA, MDA atd. a zároveň komerčními záměry firem..


-=Mike=- (30)|10.3.2011 09:53
Je skoda, ze tak velke a navstevovane forum ma nizku navstevnost, ale chapu to. WMce a varianty sa z nasich ruk stracaju. Presne ako napisal tyroler.
Ja sam som presiel na android, ktory som si skusal uz na htc kaiser. Ale stale pre spomienky mam ho v zalohe... Aj ked uz len z nostalgie.
Mnoho z nas tu doslova "vyrastalo" skusenostami a aj vekom. Ja prajem celemu tymu, uzivatelom a webu ce4you, nech opat tak vysoko, ako predtym :)
Dakujem foru za pomoc pri flashovani a prijemne vecerne citania recenzii a diskusii.
Marek
007ToMMaS (111)|17.3.2011 20:16
Ja som od WM prešiel na Android... Android je super... tak isto ako bol WM ale Android je o čosi lepší to vie každý z nás.... teraz sa sem vraciam... lebo Android predávam (HTC Wildfire) je to pomerne slabý fon.. ale na začiatky stačí.... teraz mám HTC HD7... mám v tom trošku chaos lebo je to nezvyk... a je to taký jednoduchý systém bez možnosti zložitých nastavení? ale určite keby je port Androidu do HD7 dám to tam... :)
z týmto forum som začínal na začiatkoch keď som vlastnil HTC Diamond... bolo to tu plné ľudí... a stále sa tu čosi riešilo a každý dostal odpoveď na otázku do 5 minút.... čo tu bolo tak veľa ľudí.... a vtedy ste mi fakt moc pomôhli a naučili ma začiatkom.... škoda že to takto dopadlo... :( že už sem pomáli nikto nechodí :(
inetMark (100)|22.7.2011 04:02
Tak tak.
Ja som zo ce4you začínal keď som si kupoval prvé PDA. Loox 720. To som ani len netušil, že éra PDA končí.
Nastúpili MDA. Mal som Kaisera. A dnes HD7 a iPhone po otrasnej skúsenosti s Androidom na Desire HD.

Ce4you pomohlo aj mne. Coolphone nespasí nič ak neožije pre všetky platformy. WP7 nebude tvoritť taká skupina zákazníkov, aby chodila na túto stránku namiesto iných, konkurenčných so širším pokrytím.
blue face (120)|1.8.2011 15:28
Zdravím,
opravdu si myslíte, že je po všem? Teď někdo někde instaloval (beta)Mango a systém si pochvaloval ... dokonce se tam psalo něco o odemčení systému apod.
Jano Skokanek (27)|8.9.2011 10:41
Rozumim tomu, ze autora tento web neuzivi, ale nerozumim tomu, proc kvuli nove platforme zakladat novy web?
Uzivatele WinPhone7 se stejne IMHO budou rekrutovat zejmena z uzivatelu starsich verzi mobilnich Windows.
Proc nevyuzit potencial toho, co uz je?

Osobne ted taky resim, jakou cestou jit dal:
a) Trh s Windows Phone 7 je temer prazdny
b) prave v tomto mrtvem obdobi mi odesla telefonicka cast MDA Compact...
c) Android mam na sluzebni XperiiX8 a moc me zatim nenadchl
d) ale na WinPhone stejne nemaji chodit aplikace, ktere si clovek koupil pro WindowsMobile

Takze stejne budu muset hledat alternativy software (v mem pripade zejmena pro SplashID a Tombo).

Takze: koupit nektereho (z relativne drahych) mohykanu, konkretne Samsung i8700 nebo HTC7 Trophy a spolehat na to, ze to neni "labuti pisen" mobilnich Windows, po ktere za dva roky nikdo ani nestekne (zatim doufam, ze ne), nebo si koupit o polovinu levnejsi Samsung i5500 s OS ktery se mi obcas chova divne, ale, z druhe strany, ma momentalne obrovskou zakladnu uzivatelu a nadsencu?

Cekat na to, co vymysli Nokia s MS, momentalne nemuzu (jsem bez smartphonu).