Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prosim nejdou me instalovat programy

pancus323 (5)|24.1.2011 22:54
mam taky problem kdyz chci instalovat nove programy tak to nejde rekne mi ze se nezdarila a predtim me to ukazalo jindy zase ze je chyba v nejakem souboru clpn.exe nevim presne jestli to bylo clpn ale driv to fungovalo a ted to nejde poradte kamos mi radil nejakej reset ale soft nepomohl a ten hard reset toho se boji ze se mi smaze i cestina nam wm 6.1 erzika 2.1 sense a nahrat novou erziku neumim co mam delat
macula_ce4you (691)|25.1.2011 07:55
Obávám se, že se HR nevyhneš. Instalace ROM není žádný problém, vše se dozvíš zde. Eržika je v češtině, tak nová instalace nebude možná ani potřeba.

PS: nezapomeň si zazálohovat data
pancus323 (5)|25.1.2011 15:32
dekuji ti a pak se vsechno vrati do puvodniho stavu a nebude mi to hlasit zadnou chybu ? kdyz udelam hr tak aby zase sly instalovat nove programy a jak presne udelat hr tady sem nekde cetl ze je to jednoduche ale potom psali ze jim to nejak neslo mackat ty tlacitka vymazou se mi aji navigace ? ale dekuji moc ja sem se bal ze kdyz to udelam tak se vymaze i cestina a tu bych nedokazal nahrat . a kdyz tam zustane tak by to bylo fajn aspon tam zase bude misto ted byl nejakej zasekanej dekuji vam