Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

asus m10 nejde synchron s win seven

dirtool (5)|19.1.2011 18:51
Zdravím
at zkousim co zkousim nejdem mi synchron m10... mam win 7 a activesyn na tohle nejde...nemate nejaky reseni??
koukal jsem tady na podobne problemy ale nejak sem nenasel reseni,pokud tu je nekde stejne vlakno s resenim tak se predem omlouvam:)
permar (552)|19.1.2011 19:10
Tedˇ jsem ti psal SZ na Smartmánii ,vidím,že jsi byl rychlejší a založíš nové vlákno :sarcastic: , je tady jiné k tomu určené ,viz. obecná diskuze ....... no co se dá dělat, jako nováčka tě to možná omlouvá ....

Pro Tomsofta : Prosím tě až budeš mít chvilku ,přesuň to jinam,díky.
Zdenek Malinsky (9781)|19.1.2011 19:11
Nejde je opravdu presne popsani problemu, asi jako kdyz doktorovi reknes, ze je ti spatne nebo divne.

Nemas Outlook 2010 64 bit? ActiveSync nejdou uz od Vist-musis ten WMDC bo jak se to ted jmenuje. Hlasi to nejakou chybu? Najde to zarizeni? Co jiny usb vstup nebo bezdratove? Co vypnout nebo odinstalovat antivir nebo firewall nebo oboji?
dirtool (5)|19.1.2011 19:19
Outlook 2010 64 bit nemam KDyz dam ve WMDC synchron tak nacita,ale nic to neudela:) mobil mam pripojeny prez usb,antivirem ani firewallem to nebude mam to vyple a prd....

jinak se omlouvam za zalozeni..
//odstraněna citace....
tomsoft (2734)|19.1.2011 19:50
Předpokládám, že v nastavení v M10 máš zapnuto "Aplikace ActiveSync", zkus to přepnout třeba do režimu normal a pak znovu zapojit k PC.
V tom device centru máš nastaveno co se má a nemá a jakým směrem synchronizovat?
dirtool (5)|19.1.2011 23:10
jo to mam zaple...ale u toho device nejde nic nastavit,bud to prihlasim bez synchronu...a nebo s...ale kdyz dam synchron tak to jen nacita...
Zdenek Malinsky (9781)|19.1.2011 23:33
Ach jo, kdys misto citace predch.prispevku tyto alespon cetl. :-s
tomsoft (2734)|20.1.2011 00:51
to: dirtool
A dostaneš se do toho nastavení vůbec? Samozřejmě, že musíš zvolit tu volbu připojit se synchronizací, či jak se to jmenuje (tu první možnost).
A pak se musíš dostat do toho nastavení nebo aspoň do zařízení. Na tom okně je "Správa souborů - Prohlížet obsah zařízení"
00352183_as_idRo.jpg
dirtool (5)|20.1.2011 08:51
NO to co mi ukazujes tam ani nemam.... jak se mi zapne WMDC tak mam synchron jako prvni,a druhe mam pripojit bez nastaveni zarizeni.synchron nefunguje jen nacita a nic...kdyz dam pripojit bez nastaveni tak je tam nastavit pripojeni nebo zarizeni....u nastaveni pripojeni je to ok,ale u nastaveni zarizeni to udela jak pri synchronu jen to dela ze to nacita.
tomsoft (2734)|20.1.2011 11:26
Samozřejmě když zvolíš "Připojit bez nastavení" tak se nic synchronizovat nebude. Musíš použít tu druhou volbu (tu kde je synchro...)
Pokud to nic nebdue dělat, udělej si pořád v PC v OS. Instaloval jsi třeba ty ovladače z přiloženého CD pro M10ku, které aktualizují WMDC ovladače?
Tohle standardně normálně funguje a všude. Zkus třeba jiný PC, jak se to bude chovat tam.
dirtool (5)|24.1.2011 17:12
tak problem vyresen,chyba je v mem pc,ale este bych mel malej dotaz kdyz si chcu pustit na netu nejake videjko tak mi pise ze mi chybi flash player? stahl sem si flash player pro pocket,ale nejak nic,co na to pouzivate?:)
tomsoft (2734)|24.1.2011 17:18
OK, takže toto téma je vyřešeno a na vše další prosím pokračujeme v obecné diskuzi, kde k videu je spousta dotazů, ale i řešení, tak zkus poheldat tam.