Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Informace o vlastníkovi na úvodní obrazovce - Topaz_HTC_WWE_EastEurope_2.53.479.3 (pouze EN lokalizace)

KarelB_ce4you (50)|13.1.2011 20:46
Po upgrade na poslední verzi WM 6.5 na mém Diamondu2 jsem zjistil, že se kamsi vytratila informace o vlastníkovi z úvodní obrazovky, jakož i možnost tuto informaci rozumně zadat. Na její zadání existuje spousta triků, s vyřešením problému nicméně nikterak nesouvisí, neboť z informací o uživateli se stejně ztratila záložka "Options", kde se dalo zobrazení této informace po zamčení zařízení vynutit.
Vzhledem k tomu, že uvedení informace o majiteli se mi už jednou velmi vyplatilo, začal jsem hledat nějaké řešení. Zdá se že jediným řešením je úprava konfiguračního souboru řídícího zobrazené informace na úvodní obrazovce tak, jak je popsáno na XDA Developers. Výsledkem bádání a tam uvedených informací je konfigurační soubor (příloha) ve kterém je třeba editovat řádky 92, 96, 100 a případně 104 v položkách Text (zadat vlastní informaci). Soubor je pak třeba nakopírovat do složky Windows\LockScreen (původní LS_LockScene_480x800.cpr doporučuji před přepsáním zálohovat jinam) a provést soft reset zařízení.

PS: Bohužel mi to funguje pouze při nastavení Active Language = English v SunnySoft Interwrite. Čeština s tím dělá něco, na co se mi zatím nepodařilo přijít i když mně osobně to tak neruší...

Karel
ondpet (71)|14.1.2011 08:55
jo,hele,tohle jsem řešil u origoš ROM taky a docela mně to potrápilo,ale potom jsem to obešel tím,že jsem vypnul senze a na úvodní obrazovku jsem nastavil aby se zobrazovalo info o vlastníkovi. Když jsem zajel na úv.obrazovku,tak mi vyskočilo ,,owner name,, na today,že to nemám vyplněný,tak jsem na to kliknul a dostal jsem se na to okno kde jsem to vyplnil.Potom když jsem zajel do nastavení tak najednou tam ty ikony byly a už nezmizely.