Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: klávesa blbne

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Lidi prosím help..mám ipaq h1940 a po tvrdém resetu se mi po stisku první klávesy vždy spustí kalibrace dotykové vrstvy na displeji...at to nastavuju jak chci...spustil jsem selftest a když po mě chce stisk první klávesy..spustí se zase ta kalibrace..jsem s toho už na prášky...prosím pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od William Edgar Coyotte
    Lidi prosím help..mám ipaq h1940 a po tvrdém resetu se mi po stisku první klávesy vždy spustí kalibrace dotykové vrstvy na displeji...at to nastavuju jak chci...spustil jsem selftest a když po mě chce stisk první klávesy..spustí se zase ta kalibrace..jsem s toho už na prášky...prosím pomoc
    Neni nejake tlacitko zasekle? Align Screen vybehne, pokud stisknete soucasne ten stredovy knoflik joypadu a tlacitko kalendare. Pokud ne, bude pravdepodobne poskozen kontakt a je nutna oprava, obzvlast pokud to dela i po HW resetu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Blbne HTC 9090
    Od Hacker24 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 13:23
  2. Blbne odešílání SMS
    Od SLT_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2008, 23:10
  3. HTC Herald - Leva klavesa Kalendar
    Od dreIx_ce4you v sekci + Registry