Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obnova zalohy SPB Backub z klasicke romky na Eržiku

atsok (2)|11.1.2011 17:44
Ahojky
Prosím o radu uděla jsem si komletni zalohu Rom klasicke a hanral jsem si Eržiku.Jenze po obnovy zalohy se Eržika rozhodi někdy nejde spustit Sense a jindy se rozhodi tak že nějake programy z Eržiky chybi....
Řešil někdo stejny problem? Díky za radu
sinco_ce4you (229)|11.1.2011 18:07
Zasadne plati ze zalohu je mozne pouzit za predpokladu ze ma pda stejnou rom, jako v dobe vytvareni zalohy . Takze zalohu z klasicke romky je mozne pouzit na stejne zarizeni ze stejnou rom, klasickou rom a pokud byla zaloha bez chyb, musi obnova probehnout korektne. Pokud je rom jina, tak zarizeni se po obnove muze chovat nekorektne, hazet ruzne chyby, zaseky atd. To uz jsem zkusil, vytvoril jsem zalohu, natahnul jinou rom a provedl obnovu. SBP me pred obnovou varovalo hlaskou o nestejne rom. A hard reset me stejne neminul.
atsok (2)|11.1.2011 18:12
no pri obnove muzes zvoli ze tri moznosti obvovy kterou zvolit?
tomsoft (2734)|11.1.2011 19:59
Opravdu žádnou.... jak píše Sinco.
Ty zálohy a následné obnovy 100% fungují jen z apředpokladu, že jde o stejnou ROM.
Ve Tvé záloze co máš z ofiko ROMky jsou soubory, které jsou systémové, tvoří hlavní jádro OS atd... a jsou nějaké verze, ale v Eržice je spousta stených souborů, ale rozdílných verzí, většinou novějších a tak to dopadne vždy špatně.
Ano, v SPB je možné zvolit obnovu do jiné ROM, tak by to mělo fungovat, ale je to jen o kousek lepší než ta předchozí možnost.
Platí opravdu zásada, když jiný ROM, tak vše znovu. Co obnovit určitě můžeš jsou kontakty, kalednář, poznámky, úkoly, SMS, ale jinak NIC.