Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uloziste

Ikouzelnik (4)|10.1.2011 23:10
Zdravim, mam problem uz nejkou dobu. V Ulozisti mam pouze cca 1MB volneho mista. V celku je pak telefon nepouzitelny porad mi hlasi nedostatek volneho mista. Nevite nekdo co s tim? Jak to mam poresit? Ma nekdo podobne problemy?
Jinak programy na vycisteni jsem pouzi, vycisteno 200kB. Restart nekolikrat.
Co s tim?? Diky moc za radu.
baron_cz (74)|11.1.2011 00:02
Otázkou je co myslíš "úložištěm".

Programy na čištění paměti uvolňují RAM paměť, na uvolnění můžeš provést softreset.

Předpokládám tedy, že je "úložištěm" myšleno interní 4Gb úložiště. Jedinný možný řešení pak je něco odinstalovat/smazat.

Pokud tím myslíš náhodou ROM paměť, tak řešením je něco odinstalovat/smazat a veškeré programy instalovat do 4Gb úložiště.
Ikouzelnik (4)|11.1.2011 10:43
Ne myslim uloziste hlavni pamet telefonu. Tedy ROM.
Uloziste ma 84,94 MB z toho je 84,22 MB Použito Volná paměť je 0,72 MB;
Program ma 111,02 MB z toho 61,63 MB Použito Volná paměť je 49,39 MB.
A o 4GB karte nemluvim, vsechny programy jsou nainstalovane v teto 4GB pameti. Takze programama to nebude. Mj. jsou tam jen 3 programy navic.
Zdenek Malinsky (9781)|11.1.2011 11:45
Připoj k PC a průzkumníkem prozkoumej, co tam zabírá místo.
Ovšem hardresetem a čistou instalací se nikdy nic nezkazilo (pokud se nezapomnělo syncnout a vyexportovat data a nastavení ;) )
Ikouzelnik (4)|11.1.2011 12:49
No dokazalo se mi uvonit nejakou cast pameti tim ze jsem smazal nektere vyzvaneni. Misto mam ale zda se mi to jako nepekne reseni.
Asi se to bude muset vazne nejak smazat a nahrat od znova.
PS: je mozne ze vyzvaneni neni ulozeno na vnitrni pameti ale na interni? Nejak se mi to nepodarilo aby to fungovalo. Dekuju.
baron_cz (74)|12.1.2011 00:21
Co jsem tak na rychlo zkouknul recenzi zde na webu, tak papírově má D1 256Mb ROM, ale na čistým zařízení skutečně volných cca 55Mb. Něco málo si zaberou ty tvé prográmky, ale počítám, že i tak ti musí zbývat cca 50Mb volných. Tak se podívej kolik ti zabírají tvé vyzvánění a pak zjistíš kolik paměti bys měl mít ještě volné.
ms.nomi (117)|12.1.2011 10:17
No já bych řekl že tam budou nainstalované nějaké programy.
I když říkáš že ne.
Vyzváněcí tóny jsou jedna věc. A co takhle různá témátka, skiny a podobně?
To pak člověk nemusí brát jako programy ale nainstalované to tam je.
Taky záleží na ROM která je v zařízení.

Ale jak již bylo napsáno - HARDreset a uvidí se.
Pokud i po něm bude "málo" paměti tak je to ROM-kou
Zdenek Malinsky (9781)|12.1.2011 10:41
I kdyz instalujes na kartu, vzdycky se take "neco flakne" i do pda.
Ikouzelnik (4)|13.1.2011 21:36
Diky moc za pomoc.
Ne jedine co tak uz je tam jen jedna jedina pisnicka. Ale aspon nejake misto tam uz je a nehlasi to porad malo pameti. Je to puvodni ROMka. Je to jeden z prvnich D1 dovezenych do CR takze je hoodne hoodne stara. Na novou se chystam. Tak snad se podari.