Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Srazy ce4you v roce 2011 - místo, termíny, novinky...

Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2011 15:00
Protože jsme si říkali, že všeho moc škodí, ubrali jsme trošku plynu a provedli pár změn. Změna je život. :)

1. novinkou je frekvence konání srazů. Srazy ce4you se nebudou, jako v uplynulých šesti letech, konat pravidelně každý měsíc, ale jen 4 x ročně a to 5. března, 4. června, 1. října a 3. prosince 2011 (je to 1. sobota v měsíci), vždy od 14:00 hodin.

2. novinkou je změna místa konání. Srazy se budou konat v restauraci SONNO DI FORNO (dříve pizzeria Pod Pekárnami), Pod pekárnami 161/7, Praha 9 - Vysočany (mapa). V restauraci je Wi-Fi, je zde nekuřácký salonek (viz také nížeji), v létě v případě hezkého počasí můžeme sedět na zahrádce a navíc je možná, v případě zájmu, speciální nabídka jídel pro účastníky srazu (to bude řešeno operativně vždy těsně před srazem).
Ona to pro mnohé zase taková úplná novinka není, protože na stejném místě se konal v roce 2010 2. a 3. nekuřácký a 63. pravidelný pražský sraz ce4you.

3. novinkou je to, že nebudeme dále pořádat nekuřácké srazy. Sice se to po prvních 2 srazech jevilo nadějně, ale později zájem opadl a když nebyl zájem.....:( Navíc, jak jsem psal u bodu 2, většina účastníků nekuřáckých srazů byla stejně pravidelnými účastníky srazů pravidelných, takže to pak ztrácelo smysl. V Sonno di Forno je nekuřácký salonek a dobrá a výkonná klimatizace.

4. není ani tak novinka, spíše opakovaný dotaz - průzkum zájmu. Týká se velkých víkendových srazů (pátek-neděle). Je to hodně, hodně, hodně nezávazné, protože není zatím určený ani termín ani místo konání (jako vždy očekávám návrhy!). Je potřeba, aby nás bylo alespoň 20 (14 je asi minimum), termín mimo sezonu, dovolené a prázdniny, cena cca do 2000 Kč/osobu za 2 noclehy (pá/so,so/ne) a 4-6 jídel (pátek večeře - neděle oběd), vzdálenost do 150 km od Prahy (co si budeme říkat, většina účastníků byla vždy z Prahy a okolí i když se sraz konal na Moravě). Dobré vztahy s najitelem podniku výhodou.

5. mimopražské srazy - to si musíte domluvit především sami mezi sebou, ale i v Brně chodilo minimum lidí. Pokud se domluvíte mezi sebou, zamluvíte si místo, o prppagaci na webu se vám pochopitelně rád postarám.
Velvet (353)|11.1.2011 09:58
Ad velké srazy - já bych do toho šla... :yes:
Čestmír Horák (16)|14.1.2011 20:33
Připojím se k Velvet, určitě ano.
Kdysi v dávnověku jsem na pár velkých srazech byl, a rád vzpomínám. Hlavně bylo dost času na všechno. Čestmír.
Zdenek Malinsky (9781)|14.1.2011 21:22
Opravdu? Já si tě pamatuji až z Levandule. A to jsem kromě 0.a 1.byl na všech víkend.s.
mrak1969 (30)|19.1.2011 12:07
Pěkný Nový rok 2011 a Pevné zdraví Všem!!!

Ahoj Zdeňku, kolegové&kolegyně,
připojím se k diskuzi či spíše k zhodnocení kroků zde napsaných...

ad bod 1. Frekvence srazů
- alespoň si budeme vzácnější a proto to nebude jenom o pití, kouření a tak :yes:
ad bod 2. Místo konání
- jednoznačně skvělá volba :yes:
ad bod 3. Nekuřácké + kuřácké srazy
- viz bod 1. a 2. ;)
ad bod 4. Víkendové srazy
- určitě proč ne :)
ad bod 5. Mimopražské srazy
- bez komentáře...

Ještě mám dotaz, jaké jiné "pěkňoučké zařízeníčko" by jste mi doporučili místo mého Diamonda 2 (s WM 6,5), ale má to jeden zásadní háček, potřebuju aby tam chodili - SPB Finance!!! :)). Zdraví Pavel M.
aksaj (9)|12.2.2011 17:21
Budu mít dilema 5. března je CEBIT...:evil:
Velvet (353)|14.2.2011 16:30
Já doufám, že se z CeBITu stihnu vrátit... :? Měli bychom se vracet snad v pátek.

(Pokud se tam někdo vyskytnete, můžete mě zkusit natrefit na našem stánku - hala 17, booth D60 ... )
Zdenek Malinsky (9781)|24.10.2011 12:07