Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neúplná synchronizce

c.e.r.m.i. (4)|7.1.2011 22:00
Ahoj všem!
Obracím se na Vás s otázkou k synchronizaci, která trvá neskutečně dlouho a nikdy neproběhne celá. Mám SE X1 (ROM 1.05.927.7 + SPB MobileShell 3.5 atp.) a notebook s Win 7 x64 (FW TrendMicro PCCilin). Synchronizuji outlook 2003 s X1 přes ActiveSync (původní v zařízení) a Windows Device center. Prošel jsem vše co se dalo vygooglit, ale vše co jsem zkousil nezabralo. Nemáte někdo tušení, či zkušenost, jak to rozchodit?

Díky

Michal
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2011 23:57
Win 7 x64.
c.e.r.m.i. (4)|8.1.2011 13:25
[quote=Zdenek Malinsky]Win 7 x64.[/quote]

Mírně si nejsem jist jak to chápat. Bylo to myšleno, že s Win7 to nepůjde? Nebo je potíž někde ve Win?
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2011 19:03
Sorry, to jsem si popletl s Office x64, kde to nejde asi ani nikdy nepůjde, holt Microsoft. :? Prostě už jsem částečně na temné straně ;)

Takže zpět k problému: ta synchronizace neproběhne úplně celá od začátku, co máš tu výše uvedenou sestavu nebo to nastalo až po čase a "zničehonic"? Hází to nějakou chybovou hlášku? Máš poslední dostupný AS/WMDC. Když ta synchronizace neproběhne celá, zkoušel jsi restart PC nebo PDA nebo obého? Zkoušel jsi smazat partnerství a vytvořit nové. Zdařila se vůbec někdy korektně synchronizace? Vytvořilo se partnerství tedy PC a PDA o sobě vědí nebo se jen točí zelené kolečko?
c.e.r.m.i. (4)|8.1.2011 19:42
Synchronizace proběhne jen kontaktů ničeho jiného.
Nefachá to co jsem si natáhl Win 7 x64 místo XP, ale Office zůstali stejné - ty mám koupené, tak neměním.
Chybovou hlášku to nehází.
AS/WMDC mám nejaktuálnější.
PC jsem zkoušel restratovat a X1 je po čerstvém hard resetu.
Partnerství jsem smazal a vytvořil nové několikrát.
Synchronizace se zdařila poprvé celá cca před půl hodinou, sám nevím proč. PC a X1 o sobě vědí kontakty se synchronizují jako jediné, ale průběh synchronizace vždycky zamrzne... Teď opět po několika změnách v Kalendáři nesynchronizuje.