Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Neúplná synchronizce

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ahoj všem!
    Obracím se na Vás s otázkou k synchronizaci, která trvá neskutečně dlouho a nikdy neproběhne celá. Mám SE X1 (ROM 1.05.927.7 + SPB MobileShell 3.5 atp.) a notebook s Win 7 x64 (FW TrendMicro PCCilin). Synchronizuji outlook 2003 s X1 přes ActiveSync (původní v zařízení) a Windows Device center. Prošel jsem vše co se dalo vygooglit, ale vše co jsem zkousil nezabralo. Nemáte někdo tušení, či zkušenost, jak to rozchodit?

Díky

Michal
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Win 7 x64.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Win 7 x64.
    Mírně si nejsem jist jak to chápat. Bylo to myšleno, že s Win7 to nepůjde? Nebo je potíž někde ve Win?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Sorry, to jsem si popletl s Office x64, kde to nejde asi ani nikdy nepůjde, holt Microsoft. :? Prostě už jsem částečně na temné straně

Takže zpět k problému: ta synchronizace neproběhne úplně celá od začátku, co máš tu výše uvedenou sestavu nebo to nastalo až po čase a "zničehonic"? Hází to nějakou chybovou hlášku? Máš poslední dostupný AS/WMDC. Když ta synchronizace neproběhne celá, zkoušel jsi restart PC nebo PDA nebo obého? Zkoušel jsi smazat partnerství a vytvořit nové. Zdařila se vůbec někdy korektně synchronizace? Vytvořilo se partnerství tedy PC a PDA o sobě vědí nebo se jen točí zelené kolečko?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Synchronizace proběhne jen kontaktů ničeho jiného.
    Nefachá to co jsem si natáhl Win 7 x64 místo XP, ale Office zůstali stejné - ty mám koupené, tak neměním.
    Chybovou hlášku to nehází.
    AS/WMDC mám nejaktuálnější.
    PC jsem zkoušel restratovat a X1 je po čerstvém hard resetu.
    Partnerství jsem smazal a vytvořil nové několikrát.
    Synchronizace se zdařila poprvé celá cca před půl hodinou, sám nevím proč. PC a X1 o sobě vědí kontakty se synchronizují jako jediné, ale průběh synchronizace vždycky zamrzne... Teď opět po několika změnách v Kalendáři nesynchronizuje.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-12-2008, 21:50
  2. Neúplná synchronizace Exchange 2003
    Od Pit_ce4you_oldd v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-09-2005, 19:30