Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mio p550 nejede po přeflešování

joe111 (4)|7.1.2011 19:55
Ahoj všem,
během přehrávání nové rom se vyskytl nějaký problém,ale normálně se ukončilo a po následném restartu se jen rozsvítily oranž.a modrá led a podsvícení tlačítek a už nereaguje vůbec na nic ,display je tmavý.(Flashoval jsem z SD karty).Četl jsem ,že se to tu i jinde již dříve řešilo,tak jen jestli někdo nemá nějaké nové poznatky co s tím.Volal jsem dnes i na servis,ale měli stále obsazeno,takže zkusím až v pondělí.Jinak dík všem za případnou pomoc.
joe111 (4)|21.1.2011 12:21
Takže přišla následující odpověď ze servisu:

[VDPB] Dopravné; poštovné, Balné 130,00 Kč
[VDPXXX] PráCE 500,00 Kč
[441149800006] Main BD Assy; w/packing, Flash 512MB, Oscar 260A 1 2203,00 Kč
CELKEM (ceny jsou bez DPH 20%): 2833,00 Kč
Závada je způsobena díly uvedenými výše. Popis závady: Zákazník přehrál jednotku - výměna hlavní desky

Všeobecné podmínky:

* VSP Data a.s. poskytuje 3 měsíce záruky na opravené zařízení (na práci a opravované díly).
* Nejste-li naším stálým partnerem, je nutná hotovostní platba při převzetí zařízení nebo platba na dobírku.
* Při platbě převodem je splatnost našich faktur 14 dnů od data vystavení (21 dnů pro zahraniční faktury).
* V případě zamítnutí nebo promlčení této cenové nabídky Vám bude účtována doprava a diagnostika.
* Pokud cenovou nabídku odmítnete, můžete zařízení ponechat VSP Data a.s. k ekologické likvidaci.
* [color=red]V případě použití náhradního dílu se defektní díl stává majetkem společnosti VSP Data a.s. a nežádáte jeho vrácení.[/color]
* Zjistíme-li během opravy, že některý z dílů není nutno použít, bude cena opravy o cenu tohoto dílu snížena.
* Nebude-li zařízení převzato do tří měsíců po opravě, má VSP Data a.s. právo zařízení prodat a výnos použít na úhradu nákladů opravy.

Za tu cenu si koupím jiné a bude minimálně display na ND.