Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Oprava displeje

volki_ce4you (2)|3.1.2011 11:33
zdravím,
potřeboval bych poradit kde si nechat opravit resp. vyměnit displej na svém HTCčku. Zhruba před 14 dny mi upadlo hranou na zem, na displeji není žádná prasklina ani žádné viditelné mechanické porušení ale hned po pádu se objevil cca 0,5 cm červený pruh na straně na kterou telefon upadl.

Postupně se přidávají další a další čáry takže už je červený cca 2cm pruh. Dotyková vrstva v této "neviditelné" části normálně funguje. Chtěl jsem se tedy zeptat zda mi můžete doporučit nějaký solidní servis, zda je možné vyměnit opravdu pouze displej (bez dotykové vrstvy a skla) a na kolik zhruba taková oprava může přijít (zda se to vůbec vyplatí) :?

Díky za rady a za pomoc
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2011 11:49
Můžeš třeba zde nebo si můžeš disple nebo jeho část sehnat na netu (google pomůže, třeba ebay, displeje.eu ....) a pak si můžeš provést operaci sám. Návod zde .
volki_ce4you (2)|3.1.2011 13:48
hmm tak VPS Data nabízí za 4000,- Kč bez DPH ... což je docela dost, a sám si na to moc netroufnu :-/ nemáte někdo zkušenost s nějakým "neoficiálním" servisem ?
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2011 14:17
Ty se toho googlu bojíš? Co třeba tohle?

Otázkou ovšem zůstává, zda má cenu do takhle starého zařízení vůbec ještě investovat nějaké peníze.