Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Převod dat z nokie

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zdravím Vás,
    na vánoce jsem dostal HTC HD2 a vlastním Nokia 5800. Prosím o radu jakým způsobem přehraju kontakty s fotky a daty do HTC HD2. Děkuji moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=34374

Dávejte linky jako klikací, tady není warez forum.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Díky moc za radu,večer na to hned vletím.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

také mám n 5800 a htc hd2 a řešil jsem to úplně jednoduše. v nokii jsem si označil všechny kontakty, poté jsem dlouze držel první kontakt v adresáři, dal odeslat jako vizitku a přes bluetooth odeslal na htc. vše se odeslalo. takže zbytečně přes outlook.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

ad zbytečně přes outlook
    To není zbytečně. Určitě je to rychlejší, pohodlnější a spolehlivější přes kabel, než pomocí BT (tedy pokud se nejedná třeba jen o 5 kontaktů :? ). Navíc Outlook slouží pro pohodlnou úpravu a editaci a také je potřeba PDA s něčím synchronizovat či zálohovat. Nebo s tím chcete čekat až do první ztráty dat z důvodů nechtěného hard resetu, krádeže nebo nějakého poškození zařízení?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Přes BT jsem přetahoval z nokie do HD cca 600 kontaktů a v pohodě. Outlook mám také, v něm všechny kontakty, úkoly, poznámky. O ztátu dat se nebojím, pravidelně dělám zálohy z HD a tyto ukládám do pc. Často přehrávám ROM, i několik denně, když zkouším vše možné, tak hlavně proto, abych pak zálohu vrátil zpátky. Outlook samozřejmě nezatracuji :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zkoušel jsem to přes ten Outlook, dělal jsem to porve a musím uznat že to bylo během chvilky a nebyl problém.
    Tak že ještě jednou děkuji za dobrý tip. HTC jsem ještě nikdy neměl tak tápu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ještě mám malej problém,dotaz, kolega mě včera přehrál novou ROM, vše šlape,jen jsem teď trochu nešťastnej,jelikož mě telefon jede jen v jazyce EN.
    Člověk si zvykne,ale ještě jsem se s ním pořádně neseznámil a teď v té EN verzi bloudím a trápím se. Jde nahrát nějak do toho čeština ?
    Díky za jakoukoliv radu či odkaz kde získám tyto informace.
    pokud to pomůže mám teď ROM 3.14.479.2 (04666WWE)

Registrace
    Mar 2004

Pokud je to oficialni ROM, tak mrkni na stranky Sunnysoftu. Odkaz je tu ve vlakne v sekci HTC, nekde nahore-dulezite.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Tak zda je oficiální fakt netuším,stahoval to od někud z netu a pak mě to tam nahral. čeština mě jde jen někde jinak vše EN. Kouknu tam děkuji

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

já včera nahrál neoficiální ROM Energy Leo a bylo vše v EN. Ale stačí nainstalovat malý soubor "manila cz fix 3.11" a většina věcí je v češtině. Hlavně sense, veškeré nastavení atd. Do těchto neofic ROM jde nacpat lokalizace od sunnysoftu, při instalaci to hlásí chybu, ale nainstalovat to jde, s pár chybama, ale jde. Ale EN mi moc nevadí, většina aplikací je stejně v EN. Jinak ofic lokalizace od sunny pro rom 3.14 nešla nainstalovat, chce si najít na netu rozbalenou a nainstalovat.

Registrace
    Mar 2004

to hradill.24
    Pokud jsi to ještě nenašek, tak je to tady.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Děkuji za radu,koukal jsem se tam, romku jsem dostal od kamaráda. Mám trochu jinej problém,potřeboval bych od někoho poradit krok po kroku jak vše nainstalovat hlavně v jakém pořadí. Mám nainstalovanou rom vers. 3.14.479.2 (04666) WWE a pak spoustu ruzneho softu.Kamarad to myslel dobře ale když o tom nemáte moc páru moc nepomohl. Jsem absolutně novic co se týče HTC telefonu. Byl jsem zapřísahlej Nokian a s tímhle si nevím rady. Informací je zde fakt hodně a dobrých. Kdyby se zde našel někdo kdo by třeba po emailu poradil budu nesmírně rád. Telefon sice chodí ale spousta věcí mě nejede nebo se seká.
    Díky moc za případný návrh .

Podobná témata

1. Smart2go od Nokie
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 24-08-2007, 15:25
  2. Převod kontaktů z Nokie do PPC
    Od fury_only_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-04-2005, 07:37
  3. Převod dat z Psionu Reva do Nokie 9300, jak?
    Od Bodamax v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-02-2005, 22:52