Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Převod dat z nokie

hradil.24 (6)|2.1.2011 16:01
Zdravím Vás,
na vánoce jsem dostal HTC HD2 a vlastním Nokia 5800. Prosím o radu jakým způsobem přehraju kontakty s fotky a daty do HTC HD2. Děkuji moc
Jess_ce4you (61)|2.1.2011 18:17
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=34374

Dávejte linky jako klikací, tady není warez forum.
hradil.24 (6)|2.1.2011 18:20
Díky moc za radu,večer na to hned vletím.:)
DColombo (9)|2.1.2011 23:44
také mám n 5800 a htc hd2 a řešil jsem to úplně jednoduše. v nokii jsem si označil všechny kontakty, poté jsem dlouze držel první kontakt v adresáři, dal odeslat jako vizitku a přes bluetooth odeslal na htc. vše se odeslalo. takže zbytečně přes outlook.
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2011 10:15
ad zbytečně přes outlook
To není zbytečně. Určitě je to rychlejší, pohodlnější a spolehlivější přes kabel, než pomocí BT (tedy pokud se nejedná třeba jen o 5 kontaktů :? ). Navíc Outlook slouží pro pohodlnou úpravu a editaci a také je potřeba PDA s něčím synchronizovat či zálohovat. Nebo s tím chcete čekat až do první ztráty dat z důvodů nechtěného hard resetu, krádeže nebo nějakého poškození zařízení?
DColombo (9)|3.1.2011 12:16
Přes BT jsem přetahoval z nokie do HD cca 600 kontaktů a v pohodě. Outlook mám také, v něm všechny kontakty, úkoly, poznámky. O ztátu dat se nebojím, pravidelně dělám zálohy z HD a tyto ukládám do pc. Často přehrávám ROM, i několik denně, když zkouším vše možné, tak hlavně proto, abych pak zálohu vrátil zpátky. Outlook samozřejmě nezatracuji :-)
hradil.24 (6)|4.1.2011 09:04
Zkoušel jsem to přes ten Outlook, dělal jsem to porve a musím uznat že to bylo během chvilky a nebyl problém.
Tak že ještě jednou děkuji za dobrý tip. HTC jsem ještě nikdy neměl tak tápu.
hradil.24 (6)|4.1.2011 09:06
Ještě mám malej problém,dotaz, kolega mě včera přehrál novou ROM, vše šlape,jen jsem teď trochu nešťastnej,jelikož mě telefon jede jen v jazyce EN.
Člověk si zvykne,ale ještě jsem se s ním pořádně neseznámil a teď v té EN verzi bloudím a trápím se. Jde nahrát nějak do toho čeština ?
Díky za jakoukoliv radu či odkaz kde získám tyto informace.
pokud to pomůže mám teď ROM 3.14.479.2 (04666WWE)
Zdenek Malinsky (9781)|4.1.2011 09:24
Pokud je to oficialni ROM, tak mrkni na stranky Sunnysoftu. Odkaz je tu ve vlakne v sekci HTC, nekde nahore-dulezite.
hradil.24 (6)|4.1.2011 09:34
Tak zda je oficiální fakt netuším,stahoval to od někud z netu a pak mě to tam nahral. čeština mě jde jen někde jinak vše EN. Kouknu tam děkuji
DColombo (9)|4.1.2011 20:19
já včera nahrál neoficiální ROM Energy Leo a bylo vše v EN. Ale stačí nainstalovat malý soubor "manila cz fix 3.11" a většina věcí je v češtině. Hlavně sense, veškeré nastavení atd. Do těchto neofic ROM jde nacpat lokalizace od sunnysoftu, při instalaci to hlásí chybu, ale nainstalovat to jde, s pár chybama, ale jde. Ale EN mi moc nevadí, většina aplikací je stejně v EN. Jinak ofic lokalizace od sunny pro rom 3.14 nešla nainstalovat, chce si najít na netu rozbalenou a nainstalovat.
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2011 18:56
to hradill.24
Pokud jsi to ještě nenašek, tak je to tady.
hradil.24 (6)|10.1.2011 18:26
Děkuji za radu,koukal jsem se tam, romku jsem dostal od kamaráda. Mám trochu jinej problém,potřeboval bych od někoho poradit krok po kroku jak vše nainstalovat hlavně v jakém pořadí. Mám nainstalovanou rom vers. 3.14.479.2 (04666) WWE a pak spoustu ruzneho softu.Kamarad to myslel dobře ale když o tom nemáte moc páru moc nepomohl. Jsem absolutně novic co se týče HTC telefonu. Byl jsem zapřísahlej Nokian a s tímhle si nevím rady. Informací je zde fakt hodně a dobrých. Kdyby se zde našel někdo kdo by třeba po emailu poradil budu nesmírně rád. Telefon sice chodí ale spousta věcí mě nejede nebo se seká.
Díky moc za případný návrh .