Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: chyba flashu cz lokalizace na ROM 3.14

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

zdravim,mam docela velkej problem,do telefonu s romkou 1.72 od t-mobilu sem si uspesne nainstaloval oficialni rom 3.14 (zde by mohl byt problem,nejsem si totiz jist,jestli ta romka 3.14 byla ze sunnysoftu nebo htc.com),dale jsem si nainstaloval ceskou lokalizaci a ke spusteni sem mel dat hard reset,to jsem ucinil a tady byl konec,telefon me ukazal,ze se pripravuje na prvni pouziti a zacal nabihat s oranzovou obrazovkou..jedno nabihani trva asi minutu,po dokonceni se to opakuji asi 10x,potom se zapne s oknem error - install - htc leo...,timeout,code=0x99999..telefon nejde skoro vubec ovladat a kdyz ho vypnu nebo dam dalsi hard reset,bezi to od znovu a ja netusim,jak to dam pryc..prosim poradte me,dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Na problémy tohoto typu je program task 29, který se dá stáhnout z xda případně i z tohoto fora, myslím, že jsem tu na něj někde narazil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Lokalizace n30
    Od drozi_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2007, 21:04
  2. Lokalizace na PDA
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 10:54
  3. cz lokalizace wm5
    Od jaja01_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE