Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co přinese WP7 adaptation kit neboli AKU

pitka (1346)|29.12.2010 21:37
Nový adaptation kit vydaný pro oem již v prosinci, (možná by bylo vhodnější použít slovo service pack) přinese následující změny :

- copy / paste funkce
- změny v marketplace jako vylepšené hledání, některé bugy, zrychlené skrolování, sdílení linků a market aplikací, přinese limitace stahování dat
přes RF sít´ a další drobnosti
- změny v Zune - přidání kreditní karty z NE USA adres
- změny v Outlooku - fota z IPhone a GAL v Exchange serveru 2003
- změny v ovládání kamery - přepínání z fotoaparátu do kamery během ostření
- změny ve výkonu - převážně úpravy cache systému a další drobnosti
- změny při startu - změny u wifi profilů
- změny s SD memory
- změny v BT - převážně změny ohledně routingu zvuku při používání sluchátek
- změny v konfiguraci MAC adres
- změny pro vývoj aplikací - xml tagy
a další
Pavel Koza (4761)|29.12.2010 21:51
Dík za info. Subjektivně jsem dost zklamán, pokud na tohle potřebuje Microsoft 3 měsíce vývoje, tak vážně nevím, jak chce konkurenci alespoň dohnat.

Tou podporou pro ne-US kreditky myslíš to, že si budu moct koupit aplikace i já v ČR? Alespoň tohle by byl pokrok a pro mě osobně zajímavější než to copy&paste...
Kilek (45)|11.2.2011 14:46
Jak to s tím kitem vypadá? Týden zpět jsem nic nenašel. Stahujete někdo placené aplikace z marekt place? Musím říct, že nechápu, jak to můžu už půl roku používat bez icq klienta a navigace ;) Je to dobrý a debilní zároveň, hmpf.
baron_cz (74)|11.2.2011 16:53
Asi nijak, pokud vím, tak první aktualizace měla proběhnout až v lednu, následně odsunuto na únor...... Zásadní aktualizace má přijít až někdy v létě, tak tipuju, že do léta si asi placenou aplikaci z marketu nestáhneš.
Kilek (45)|23.2.2011 09:59
dnes proběhl update...spolu se Zune u mě...zatím nevím co je jinak, copypaste nevidím ;)
Zdenek Malinsky (9781)|23.2.2011 14:43
Očekávané copy/paste ani multitasking tam nejsou. V podstatě nic důležitého.
pitka (1346)|1.3.2011 21:16
Copy/paste už je k dispozici (v prosinci bylo k dispozici pro OEM.), multitasking bude později.
Ted´záleží na M$ a OEM, kdy budou vydány pro koncový uživatele.