Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

klavesnice

Tazounek (36)|29.12.2010 19:14
mam hned par problemu se kterymi bych potreboval pomoct...
1) nevite nekdo kde se vypina ta vybrace ktera je pokazde kdyz clovek tapne na sw klavesnici?
2) pokazde kdyz chci treba psat zpravu, tak tapnu na display a obevi se mi sw klavesnice ale pokud vysunu tu HW tak se mi tel sekne. Musim pred tapnutim na novou zpravu vzdy nejdriv vysunout klavesnici aby se to nekouslo...
3) poradte nejakou dobrou SW klavesnici pro velke prsty :-))
Zdenek Malinsky (9781)|29.12.2010 20:07
1. Start - Settings - Personal - Sound & Notifications - Sounds - odškrtnout (zrušit zaškrtnutí) Screen taps nebo něco podobného. Může se to lišit dle zařízení a ROM.

3. To si vyzkoušej sám, co ti bude lépe "pasovat". Jsou i free, ale vyzkoušej třeba od Spb nebo Resco.
Tazounek (36)|29.12.2010 20:33
tak tohle nastaveni mam vypnute ;-) .. pouzivam (snad) posledni verzi ofic.ROM a SW klavesnici InterWrite 10.0 myslim...
Zdenek Malinsky (9781)|29.12.2010 23:07
Já používám tuhle: link ;)
Tazounek (36)|30.12.2010 19:46
[quote=Zdenek Malinsky]Já používám tuhle: link ;) [/quote]

ta je z ajfouna ne? :) .. jak moc je velka, nebo spis jak se na ni pise treba palcem pri zavrenem telefonu??
Zdenek Malinsky (9781)|31.12.2010 13:00
Ne, to není z iPhone - to je iPhone 4. A píše se na ní min. 3x lépe, než na té, co je v HTC HD 2, který jsem zvažoval koupit a měl nějaký čas v užívíní. Nakonec jsem skončil u iPhone a nelituji, resp. lituji, že jsem si ho nekoupil už dávno. Takže z toho pochopíš, že dotaz, jak se na tom píše při zavřeném zařízení je v tomto případě zcela irelevantní. :D
Klávesnic je víc, tak stáhni a zkoušej - i placené mají zkušební verzi a každému vyhovuje něco jiného. A psaní na klávenici palcem je tak o jeho vykloubení či zhmoždění jak se mi to na Treu několkikrát málem stalo. :sarcastic:
Tazounek (36)|31.12.2010 15:56
jo tak to je teda pak ten druhej dotay mimo misu :D ... kazdopadne ajfouna bych nechtel ani za nic ;) .. no nic jdu hledat a stahovat ...kazdopadne dikes
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2011 13:40
Ano, to sedí. To jsem taky říkal, že takovou sr+čku, jako iPhone bych nechtěl ani zadarmo a teď po dvou měsících používání zase říkám, že jsem byl příšernej De Bill, že jsem si iPhone nekoupil už dávno a že předchozí roky s WM jsem vlastně trávil v čekárně. :oops: :sarcastic:
Tazounek (36)|1.1.2011 16:49
No ja to vidim u sefove... ma IP4 a vlastne co jsem se hrabal v nastaveni (pac ona je uplne jelito na techniku) tak jsem si rikal ze zlaty WM.. a navic pri synchronizaci s PC tam musis mit tu poj**nou utilitu bez ktery neudelas nic a co docela dost brzdi komp... ne diky ;) Ale kazdemu vyhovuje neco takze neodsuzuju, jen me proste vyhovujou widle :D

Kazdopadne nutno podotknout ze ta klavesnice na nem docela ujde pac ma dost velke mezery mezi jednotlivejma tlacitkama takze jen tak nezmacnes dve na jednou :D