Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.5 s Touchflo na Raphaela

Martin-87 (6)|27.12.2010 18:24
Zdravim vsecky, porad nekde ctu, ze nekdo flashnul tohle, druhy zas tamto.... jenze jak tak prolezam ty prispevky, tak nemuzu najit zadnou rom na raphaela.... zkousel jsem i treba ROM Erzika, ale neslo to... da se nejak udelat, aby sla flashnout ? dekuju za pomoc :)
Egon_ce4you (23)|28.12.2010 09:29
Ne, Eržika je na Diamonda.
Na Raphaela zkus třeba Energy .
Jan Žák (4)|20.1.2011 23:39
Ahoj Martine, podívej se sem, třeba se ti nějaká bude líbit. Osobně jsem je v minulosti všechny vyzkoušel a fungovali dobře.
Energy ROM
Tael ROM
Exquisite ROM
Stark ROM
spirit90 (2)|10.2.2011 23:28
A mohl bys prosimtě napsat klady a zápory jednotlivých ROM (aspoň jednoduše) taky v tom mám řádný guláš a nevím kterou vybrat (hlavně na výdrž, rychlost a stabilitu) Dík!
Jan Žák (4)|11.2.2011 11:25
Ahoj
Co se týče výše jmenovaných ROMek, každá z nich má své pro a proti. Energy ROM je vyelmi vyspělá, stabilní a s dobrou výdrží baterie. Na druhou stranu je v ní navařeno hodně věcí, které třebas ani nevyužiješ a budou pro tebe zbytečné. Tael ROM je na tom s výdrží stejně, stejně jako Energy využívá poslední WM buildy, je stabilní a rychlá. Nemá v sobě tolik vychytávek a ostatního softwaru jako Energy, takže by mohla vyhovovat lidem, kteří hledají jednoduchou ROM. ROM od Taela jsem hodně dlouho využíval k plné spokojenosti. Exquisite ROM je stejně dobrá jako ostatní, navíc tvůrce jeden z těch, kteří se starají o porty nových verzí HTC Sense do VGA. CO se týče Stark ROM, o té moc nevím, takže ti nemohu říct jak to s ní vypadá.

Je to také ROMka od yozgatg, která je taktéž velmi výborná, navíc můžeš stáhnout Kitchen, ve které ja tato ROM dělána a pak si uvařit svojí vlastní ROM. Toto ale vyžaduje nějaké zkušenosti s touto problematikou.

ROM: Gen.Y TP2X R2.6
Kitchen: Gen.Y R5.5 MultiLANG Kitchen

Ber v potaz, že toto je jen můj nazor na věc, být tebou asi bych si jednotlivé ROM prošel a našel mezi nimi tvojí favoritku.
Já jsem si nakonec udělal svojí vlastní ROM, založenou na posledním buildu jak ostatní, s posledním HTC Sense a protože ji používají i mojí přátelé tak jsem ji i celou pro ně počeštil.

Doufám že jsem ti aspoň trošku pomohl.
spirit90 (2)|11.2.2011 11:47
Určitě dík za názor, vidím to nejspis na Tael. A nechtěl by ses podělit o tu vlastní ROM? :)
Jan Žák (4)|11.2.2011 12:19
Ahoj, Tael ROM je dobrá volba, myslím že s ní budeš spokojený. Co se týče té mé, určitě ji vydám i pro ostatní, jen ji potřebuji ještě otestovat, ten 6.5 build mám krátce a odchytávám teď chyby. Takže pokud si počkáš, později ji tady najdeš ke stažení.
dateli (4)|11.2.2011 15:05
[quote=Jan Žák]Ahoj, Tael ROM je dobrá volba, myslím že s ní budeš spokojený. Co se týče té mé, určitě ji vydám i pro ostatní, jen ji potřebuji ještě otestovat, ten 6.5 build mám krátce a odchytávám teď chyby. Takže pokud si počkáš, později ji tady najdeš ke stažení.[/quote]

velice rad si počkam A předem Diky:)

igor.sk (16)|21.2.2011 17:47
Tak teraz čakám na nabitie telefónu a sense ide preč. Ako pri TEAL, tak ENERGY baterka katastrofálna výdrž. Bolo vidieť ako ubúda z percent. Plo hodina od odpojenia o nabíjačky a 2% v čudu. Neviem kde som robil chybu, ale ešte cez deň som musel nabíjať. Jas stahnutý ručne a 3g vypnuté. Predtým som používal Titan ENERGY, baterka mi vydržala niekedy aj dva dni.
Z titanom som používal Pocket plus a Diary + ďalšie blbiny a v poho...
Dám vedieť. Raphaela mám už dva roky, tak som s ním už čosi preskákal.
igor.sk (16)|22.2.2011 23:03
Tak ako som mal skúsenosť s baterkou a Titan Energy predtým. Ráno 86% a teraz 23%. to som bol na "cestách" takze, internet, telefóny, maily a na cvíľu Igo.
Chcel so skuúsiť po dlhom čse Sense, predtým asi pred rokom mi nadilo nemožnosť úloh na obrazovke a teraz keď to poriešily tak zdochýňa baterka.
Istého času som používal Trofan ROM, občas mrzla a vybíjal si energiu a čas na vyladení sense, čo som považoval za chybu....ale....
Takže, ak spravíš rom bez Sense, rád skúsim.