Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde najit ovladace pro HTC P3300 Artemis?

DennyNet (12)|25.12.2010 22:08
Zdravim,

pripojil jsem HTC P3300 Artemis k pc a chce to po me nejaky ovladac RNDIS.
Hledal jsem na strankach vyrobce a v ruznych jinych forech ale nic jsem nenasel.

Potrebuju poradit jak dostat nejaky dokumenty z tohoto modelu po kabelu.
mam win xp sp2

diky D.
baron_cz (74)|26.12.2010 00:04
Artemise musíš připojit k PC přes ActiveSync. Pokud ho nemáš nainstalovaný, tak si ho tu stáhni a nainstaluj. Pak si v ActiveSync budeš moci procházet složky v PDA a kopírovat apod.
DennyNet (12)|26.12.2010 01:23
tak jsem stahnul a nainstaloval Active Sync, ale nedokaze se mi pc spojit s pda?!?
vypnul jsem firewall, ale porad nic.

napada vas neco?
jedine co me napada, koupit originalni usb kabel pro tento mobil, protoze jsem pouzil co jsem mel prave na stole.
a je mozne, ze ma piny zapojeny nejak jinak.
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2010 09:37
Možností je mnoho: přeinstalovat ActiveSync, zkusit jiný kabel, zkusit jiné USB porty v PC/ntb, nepoužívat pro toto připojení USB hub!, ve firewallu povolit AS, fw i antivir vypnout, popř. odinstalovat (v tomto případě raději odpojit PC od inetu). A co zkusit sync bezdrátově? To se podaří?
DennyNet (12)|26.12.2010 12:19
fw jsem vypnul a odpojil od netu a nic, nespoji se..
vypnout antivir? avast by to snad nemel blokovat..
bezdratove to asi nepujde v notesu nemam modry zub.
baron_cz (74)|26.12.2010 13:03
Ještě v PDA spusť ActyveSync, pak dole Nabídka --> Připojení... a tady zkontroluj jestli máš zaškrtnuto "Synchronizovat všechny počítače pomocí tohoto připojení".
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2010 15:21
Jasně, zrušit všechna partnerství. Ale jak koukám, tak si skoro vůbec nečetl, co jsem psal výše. :sarcastic:
DennyNet (12)|26.12.2010 15:40
[quote=baron_cz]Ještě v PDA spusť ActyveSync, pak dole Nabídka --> Připojení... a tady zkontroluj jestli máš zaškrtnuto "Synchronizovat všechny počítače pomocí tohoto připojení".[/quote]

"synchronizovat vsechny pocitace" takovou nabidku jsem nikde nenasel...?!?

ano mam spusteny ActiveSync na obou na notesu i v pda, zelena kolecka se toci, vypnul jsem fw + avast ale nespoji se...
ted zajdu koupit datovy kabel k htc doufam, ze to bude tim.
DennyNet (12)|26.12.2010 15:49
uz to funguje :D

kouknul jsem se do nastaveni "sitove" karty a tam jsem mel zapnuty druhy firewall z win xp ktery to nechtel pustit ;)
ale standartne pouzivam sygate personal firewall..

diky za rady!! D.
DennyNet (12)|26.12.2010 23:33
tak jsem se radoval predcasne :(

po pripojeni to hlasi asi tri minuty "Nacitam nastaveni.." viz foto:

http://www.volny.cz/akma/htc_artemis_error.jpg

a pak to ohlasi, chybu v komunikaci...
mozna jestli to nechce nahodou nejakou starsi verzi toho ActiveSync ?!?

dneska jsem koupil usb komunikacni kabel sice na telefon nokia ale dela to same s obema datovyma usb kabely.

takze mate nekdo nejakou dobrou radu nad zlato?

Je zajimave, ze v ActiveSync v PDA mi to hlasi porad to same: posledni synchronizace dne 20.12.2010 12:49

D.
DennyNet (12)|26.12.2010 23:47
uz jsem tu nabidku "synchronizovat vsechny pocitace" nasel v ActiveSync v pda, ale je zafajkovana...
baron_cz (74)|27.12.2010 11:41
Sem psal, že to máš hledat v PDA :)

Ještě se podívej v PDA do Start --> Nastavení --> záložka Připojení a tady pod ikonou Spojení s PC přes USB. Zkontroluj jestli máš zaškrtnuto "Zapnout rozšířenou funkci sítě".

No, ale jestli máš Artemise nově po někom, tak bych nejdříve provedl Hardreset.
DennyNet (12)|28.12.2010 20:58
tak jsem to nakonec vyresil, ze jsem koupil za 170 kc usb "modryzub" a pres nej jsem si do pc nechal poslat soubory ktere jsem potreboval.

ale stejne pres datovy kabel mi to stale nejde pripojit.

Dekuji vsem za pomoc. D.

macula_ce4you (691)|29.12.2010 20:06
Aby mě fungovala synchronizace, musím vždy odškrtnout "Enable faster data synchronization", najdeš to v nastavení zařízení "USB to PC", nebo tak nějak.