Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 z WM5 na WM6,5 + manila

d0uble (4)|24.12.2010 22:12
Asi me spravci, moderatori a jini budou lincovat ale cely den sem prochazel tohle forum a hledal jak si vylepsit mobil. Me jako laikovi se dostal do ruky mobil E-ten M700 s WM 5 pocestelou verzi. Na netu sem nasel ruzne upravy a nejvice se mi libila uprava WM6,5 + manila nvm jestli je to tak spravne ale zasveceni urcite vi o cem je rec. Po projiti skoro vsech diskuzi tady a na E-ten foru sem to vzdal. Je tady kotel navodu co vypadaji jednoduse a asi i jsou ale vetsina z nich je neaktualnich a tudiz se hur stahuji nebo v anglictine, ktere ja zrovna 2x neholduju. Na uloz.to sem nasel balicek s nazvem E-tenM700WM5CZ,WM6.1,WM6.5 with manila.zip viz odkaz:
odkaz
vypada slibne podle zbezne kontroly ma jedny z poslednich aktualizaci ale ma jeden hacek nema navod.

Prosim vas tedy zda by mi nekdo mohl napsat navod jak udelat z meho mobilu s WM5 verzi s WM6,5 + manila. pripadne mi rict zda ta manila je dobra nebo staci jen WM6,5 pomoci vyse uvedeneho balicku. Dik
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2010 09:55
No nevím, zda je smysluplné tam flashovat WM 6.5 a ještě s Manilou. Nejspíše bude problém s pamětí, může být i s rozlišením displeje a procesorem. To zařízení jsi si vybral dobrovolně nebo je to nějaká forma alternativního trestu? :sarcastic:
d0uble (4)|25.12.2010 10:30
To sem dostal ze si sef kupoval novy mob tak mi dal tento sice vim ze uz neni aktualni ale GPS a wifi se stale hodi. Akorat se mi libilo to prostredi WM 6,5 a pamet? no kdyz to wezmu tak ma 120MB ci kolik a stejne z toho pouzitelna je sotva pulka takze to budu prat vse na kartu ale nvm co to bude delat s navigaci sem nekde cetl ze tam pak nejdou ukladat oblibene a hledat nejake body zajmu ze to hodi chybu ze je malo mista. Tak mi kdyztak porad co tam dat nebo tam nechat ten zaklad WM5?
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2010 11:45
Ono leckde třeba iGo dělá problémy i bez těch oblíbených a musí se před spuštěním udělat soft reset, všechno povypínat, promazat paměť atd., aby to aspoň běžělo. Manila je sice na pohled možná pěkná, ale taky to ukousne kousek paměti.

Ovšem za zkoušku nic nedáš. Pro jistotu si sežeň i nějakou ROM WM 5, 6 nebo 6.1, kdyby to neklaplo.
d0uble (4)|25.12.2010 13:32
no v tom balicku co sem na nej daval odkaz by mela byt i 6.1 a kdyztak mam primo k mobilu ofic wm5 ale spis jestli bys me poradil co jak postupne nahrat? nebo jestli zrovna muzu dat manilu na wm5? a ja bych tam spis chtel TomTom nebo Garmin ktery mam odzkouseny na vice mobilech.
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2010 13:48
Konkrétní návod bývá uveden tam, kde jsi stahoval nebo je to možná v souboru, který jsi si stáhnul. Další návody jsou třeba v sekci podpora nebo si najdeš tady na fóru. Víc neporadím, já už WM nemám.
d0uble (4)|25.12.2010 14:23
no prave to spis nekdo udelal jen nejaky balicek a navod tam neni je tam jen uzivatelska prirucka na M700 a pak tyhle soubory:
E-TEN_M700_CZ_KEYCZ_v354
EUU_M700_WWE_R01_052_0436_MOT1114_WM6
M700_WWE_0354
UnLock_upgrade
WM6.5_21198_M700_Manila
WM_6.5_build_21189
tak jestli ti to jeste neco rika at tam nedavam zbytecne vsechno... tipuju ze prvni se hodi novy WM takze ten build 6,5 pak se na to hodi pripadne manila pak ta romka 354 a nakonec cestina? jestli tomu dobre rozumim...a ten druhy soubor je romka pro wm6? takze tu ta nedavat?