Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NATIVNÍ ROM - Er!ka mini - verze 2.0 datum vydání 22.2.2011 (22:22)

_Amos_ (368)|22.12.2010 23:20
[h]Er!ka mini - na začátek[/h]
Skoro rok jsem se nemohl pro mini rozhodnout, HVGA bylo pro mě strašákem. Jelikož však od mobilu očekávám i minimalizaci, tak je pro mě mini ideálním přístrojem. První Er!ka vznikla pro Diamond, navázala na Eržiku a vždy z Eržiky čerpala. Er!ka pro HD mini je nativní česká romka, která používá právě češtinu, kterou vytvořil Adow pro Eržiku.

[h]Jednotlivé verze Er!ky:[/h]

Er!ka mini verze 1.0 informace naleznete zde...

[color=red]Nové!!![/color]
Er!ka mini verze 2.0 informace naleznete zde...
_Amos_ (368)|22.12.2010 23:20
[h]Jak nahrát romku[/h]

Po stažení naleznete společně se souborem ruu_signed.nbh v zipu také soubor DFT_SSPL_MINI.exe.
Spojte Vaše mini s počítačem, způsobem synchronizace s počítačem a spusťte DFT_SSPL_MINI.exe. Romka se nainstaluje běžným způsobem.

Doporučuji:
Stáhněte si do počítače originální romku, pokud by se cokoliv stalo, je flashnutí originální romky jistota, že se dostanete do původního stavu.

Nebezpečí:
Osobně žádné nevidím. Za posledních 14dní jsem mobil flashnul asi 100x a vše je v pořádku. Někdy se stane, že to nevezme 2x po sobě neoficiální rom a je právě nutné nainstalovat originální rom. Osobně se mi tato varianta líbí více jak HSPL. Takto máte stále mobil možnost vrátit do původního stavu.

Za SSPL díky jeho tvůrci pod nickem Cotula.
_Amos_ (368)|22.12.2010 23:21
[color=blue]- - - - - - - - - - R E Z E R V O V Á N O - - - - - - - - - - [/color]
JK007_ce4you (31)|23.12.2010 07:32
Tak to je SUPER informace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hned vyzkouším... Díky!
_Amos_ (368)|25.12.2010 21:12
[h]Er!ka mini - verze 1.0[/h]
První verze, kterou Vám předkládám, vychází z originální romky:
HTC HD Mini_RUU_Photon_Vodafone_SPA_1.41.164.1_Radio_Signed_32.2807.05.06_0.63.05.41_Ship, která byla určena pro španělský trh.

Oproti současně dostupné romce obsahuje nové aktualizace některých programových balíčků a doplnil jsem některé další úpravy.
Romka navíc obsahuje:
  • Co0kie Home tab[/*]
  • Opera 10 - není však nastavena jako default, tedy z karty sense se spouští IE, tím se přesenou i obrázky do quicklinků[/*]
  • Novější verze Google map[/*]
  • Novější verze MSFacebook[/*]
  • Aplikace na kontrolu datového připojení[/*]
  • PIM Backup[/*]
  • Použití displeje jako baterku[/*]
  • Novější verze My Phone[/*]
  • doplněná hra bubble braker, na HVGA je to humorné:)[/*]
  • a nastavení ikon od DINIKA, s těmi si však chci ještě pohrát, tak to není kompletní, lépe řečeno, bude to jinak, ale to se dá nahrát i dodatečně a to bych tu romku nikdy nevydal:) edit: první sada ikon je zde[/*]
  • a pak nějaké nastavení v registrech, povolil jsem např. možnost zapnutí cleartype na vyhlazení písma, takže si ho můžete zapnout v nastavení displeje. Doporučuji, osobně se mi písmo líbí více, ale rozhodněte se sami...[/*]
  • Upravil jsem klávesnici, tady mi ještě chybí přijít na to jak nastavit místo tlačítka .com tlačítko .cz zatím se zobrazuje .cz po dlouhém stisku jako obvykle[/*]
Z romky jsem odstranil:
  • program Copilot[/*]
  • a nechal jsem původní verzi manily, protože předpokládám, že vodafoňácký design by se ne každému líbil:)[/*]
Známé chyby:
  • moc jich není, snad protože vycházím z originálu a příliš mnoho nepřidávám[/*]
  • Hodiny - peru se s tím aby po prvním naběhnutí naběhli hodiny ve formátu 24hodin. V poslední verzi má sense 24hod formát a horní hodiny 12 hodinový formát:). Tady jsem zatím bezradný, takže kliknout na hodiny, nastavit 12hodinový režim a hned 24 hodinový a je to ok.[/*]
  • No a pak HVGA formát roztáhne češtinu v kartě nastavení v sense i přes řádky, opravená čeština je ke stažení níže. Soubor rozbalit do složky Windows a restartovat Sense.[/*]
IE vs. Opera 10:
Nastavení IE jako výchozí dává možnost si v kartě internet stáhnout obrázky stránek pro quicklink, pak je možné nastavit výchozí operu a quicklinky tam zůstanou...
Jak nastavit Operu jako výchozí naleznete zde...

Zatím jsem neměl příliš možnosti hledat nějaké zajímavé programy pro mini ve šíleném rozlišení HVGA, tak neváhejte sami napsat a podělte se, rád zakomponuji do další verze...
Seek_ce4you (12)|25.12.2010 22:25
Díky za dárek, co nejdříve ji vyzkouším
revid (8)|25.12.2010 23:02
Ahoj,
ja urcite nutne potrebuji (a na HD mini neustale vyuzivam) mimo uz uvedene programy a vylepseni
- horni cely radky tak 2 pixely na indikaci baterie, je to muj prvni chytry :-) mobil a nechapu jak muze tak malo vydrzet
- stopky
- nastaveni aby dolni led diody signalizovaly blikanim zmeskany hovor nebo sms , ta horni je sama rada, ze si blika natoz aby byla videt
- auto nahravani hovoru
- call firewall
- ukazatel kdo ma svatek
- task manager
jako pruzkumnik mi vic nez TCM sedi RESCO a je to free

uvital bych nejaky lepsi kalendar na organizaci nez je puvodni
pokud se cokoliv podari do nove ROM zaclenit budu rad
a predem dekuji

PS predpokladam ze MP3, video prehravac a navigaci si tam kazdy doplni dle sebe
_Amos_ (368)|25.12.2010 23:22
revid: Máš některé z těch programů v cabu? Stopky asi nejsou problém, blikání dolních ikon bych bral taky, tady s tebou sdílím názor, call firewall vůbec netuším na co je... TCM mám hodně v oblibě, tady mě asi nepřesvědčíš:).
revid (8)|26.12.2010 00:22
AMOS: jo vse mam a je to 100% funkcni jen uz nevim kde jsem to stahl :-( ale klidne ti to poslu
kam ?


call firewall slouzi k blokovani nezadoucich cisel
treba
http://www.logic-unlimited.in/callfirewall.php
ale toto neni uplne idealni programek zkousel jsem asi 4 a porad to neni uplne dle mych pozadavku
a navic jsou bud free a nic neumi nebo jsou crakle ....
_Amos_ (368)|28.12.2010 20:43
Ikony pro Er!ku:

první sada ikonek pro hlavní menu, další budou následovat podle časových možností...
JK007_ce4you (31)|2.1.2011 20:07
[color=red]Dnes Jsem nainstaloval a musím konstatovat : SUPER SUPER a zase SUPER!!!
Je tam pár drobností, ale těším se na další úpravy.
Taky vím, že vývoj Eržiky stojí peníze a rád bych tě podpořil.
Všem doporučuji....
Díky Amos...[/color]
_Amos_ (368)|2.1.2011 20:23
Jejda díky, jestli ale někdo zaslouží podporu, tak je to ADOW, takže já navrhuji podpořit jeho a jeho Eržiku:). Já si z vaření romky díky němu udělal šílený koníček:).
_Amos_ (368)|4.1.2011 21:18
Opera 10 jako výchozí

Er!ka mini 1.0 nemá nastavenou Operu 10 jako výchozí, umožňuje to stáhnout si přes IE obrázky do qiucklinků v záložce Internet v sense. Pokud chcete po stažení těchto "ikon" aby Opera byla výchozí, tak nainstalujte tento cab. Následně se budou qiuklinky spouštět v Opeře.

Když si rozmyslíte přidat nějaký Quicklink, tak stačí tento cab odinstalovat, stáhnout si do quiklinku obrázek přes IE a zase nainstalovat... Není nutný soft-reset. Funguje to hned po instalaci...

Je to takové obejití nemožnosti zaimplementovat Operu 10 do Sense...
Adow (1267)|5.1.2011 08:32
Já nic nechci, Er!ka mini je čistě Amosovo dítko. Gratuluju k vydání ROM :D
24-hodinový formát času jsem nikdy v kitchen definovat nemusel, ale můžeš to zkusit natvrdo..
[code][HKEY_LOCAL_MACHINE\nls\overrides]
"STFmt"="H:mm:ss"[/code]
_Amos_ (368)|5.1.2011 10:07
To bohužel mám a přesto to zlobí. Dokonce když porovnám registry po uvaření a po přepnutí do 24 hodinového formátu, tak tam není žádná změna. Je to trochu záhada... Ale přišel jsem už na horší věci:)
JK007_ce4you (31)|10.1.2011 20:28
Amos mohl bys nahodit instalačky programů, které jsi integroval do eržiky...
Díky.
_Amos_ (368)|10.1.2011 20:49
O co máš konkrétně zájem? Většinu z programů mám v OEM balíčkách a předělávat to do cabu, to je dost práce...

Dole přidávám úpravu kalendáře v sense, tak aby kalendář měl transparentní pozadí
JK007_ce4you (31)|11.1.2011 18:19
Myslím třeba jako soft restart atd. ale hlavně vše co je v češtině!!!;)
Eržiku jsem musel odinstalovat, začala se mi dost sekat a tak se scháním po programech, které jsi do Eržiky integroval.
Možná že by se to chtělo zaměřit na optimalizaci Eržiky.
Nevím jestli je to Eržikou, ale za určitý čas se HD Mini začalo sekat s Co0kie's Home Tab i na ofiko romce.
_Amos_ (368)|11.1.2011 18:48
Ahoj, prosím, Eržika je produkt Adowa. Já pojmenoval svoji romku podobným jménem Er!ka, protože z Eržiky vycházím, ale nerad bych spojoval problémy s Er!kou v HD mini s Eržikou od Adowa. Ty romky mají dnes společnou češtinu a pár dodatečných prográmků, ale jinak je Er!ka mini posatvena na oficiální romce pro španělský trh, takže používat jméno Eržika by nebylo fér...

Co se týká toho sekání, tak já mám teď už více jak týden stále stejně flashnutou Er!ku a nijak se mi neseká, funguje bez problémů. Neinstaloval jsi nějaké další widget do Co0kieho home tabu. Tohle fakt totiž nefunguje, zatím nevím proč a snažím se najít řešení, ale nejde to. Samotný port HVGA má nějaké chybičky, ale nic co by v základní verzi činilo problémy. Zkus zapátrat po tom co jsi dalšího instaloval, popřípadě jak jsi si nastavil zobrazování widgetů jako mail či zprávy. Já je totiž nepoužívám a na XDA jsou zprávy, že toto na HVGA nejde úplně ideálně.

Vypreparovat ti češtinu je nereálné, čeština je rozlezlá po celé romce. Tyhle dotazy už tu byly i na Adowa, ale to je fakt nereálné.

Já Er!ku mini vyvíjím dál, i když teď už tak trochu jen pro sebe, takže až budu mít nějakou zásadní změnu, tak ji sem dám...
JK007_ce4you (31)|12.1.2011 16:15
Díky ....
Budu se těšit...!!!;)
_Amos_ (368)|11.2.2011 17:53


[color=blue]Er!ka mini 2.0 datum vydání 22.2. ve 22:22 [/color]

[color=black]Co verze 2.0 obsahuje:[/color]
  • upravený Build 23127[/*]
  • Sense_2_5_2016 [/*]
  • Co0kie_HomeTab 2.0[/*]
  • Addon_Digital clock pro Co0kie[/*]
  • GoogleMaps_4[/*]
  • Notifikace tlačítkami - nastavování jsem přeložil do češtiny (prográmek dodal Revid)[/*]
  • poslední verze nastavení podsvícení Lumos 1.0[/*]
  • SetupDialUpEnablerDisablerv06 povolování datového připojení[/*]
  • WMM_Lamp_1_2_1 převzato od Adow[/*]
  • Album_3_2_20182032_00[/*]
  • BubbleBreaker[/*]
  • Total Commander[/*]
  • BsB_Tweaks_1_6 v angličtině[/*]
  • MS_Facebook 1_1[/*]
  • Opera 10 - nenastavena jako výchozí, aby bylo možné si stáhnout odkazy na záložce internet + cab k nastavení výchozí[/*]
  • PIMBackup[/*]
  • RSSHub 2_1_2[/*]
  • AMeBa_Settings_0.3 exklusivně přeloženo Adow[/*]
  • S AmeBou souvisí i nastavení křížku jako možnost uzavírat aplikace [/*]
  • S tím souvisí odladěné _Amos_Theme.tsk na základě tématka GTX, které jsem používal i na Diamondu, ale upraveno pro HVGA[/*]
  • Stopky - programek dodal Revid (jen jsem zakázal zobrazování na ležato, dělalo to dost problémy)[/*]
  • a pak mraky grafických úprav, včetně nějakých zásahu do scriptů a grafiky Sense a vlastní ikony (pokud je dodělám)[/*]
  • samozřejmě další programy, které byly i v originále a možná i jedno překvapení[/*]

JK007_ce4you (31)|11.2.2011 20:45
Rád vyzkouším ERŽIKU 2.
Verze 1. byla vynikající, ale po čase jsem odinstaloval neboť se mi dost sekala, ale jinak super.
Těším se.....;)
Seek_ce4you (12)|14.2.2011 12:21
Wow, grafika vypadá nádherně. Těším se...
carl0s (6)|15.2.2011 20:10
Vypada to suprove! Urcite taky vyzkousim!
Jeste bych poprosil o radu, jak mam zalohovat soucasnou verzi romky? thx!
_Amos_ (368)|15.2.2011 20:25
Pokud chceš zálohovat kontakty, sms zprávy, hovory tak nejlepší je použít PIMbackup. Je to spolehlivé řešení a v Er!ce je tento program součástí...
Ostatní soubory musíš přesunout na kartu.
Nebo můžeš použít on-line verzi My Phone, kterou máš určitě v mobilu, ale já ji nepoužívám, tak nevím co vše tím zazálohuješ...

Já dobrovolně přicházím o všechny data při každém flashi (na kontakty a maily používám exchange), tím vlastně pročístím mobil:)

Edit: Pokud se ti jedná skutečně o Romku jako takovou, tak záleží co tam máš za romku. Originál romky si stáhneš na stránkách HTC, pod seriovým číslem, které máš pod baterií, nebo na stránkách Sunysoftu.
macula_ce4you (691)|16.2.2011 14:22
Ta grafika je úžasná. Pokud tam nebude nějaký zásadní problém ve funkčnosti, určitě vyzkouším :yes:
_Amos_ (368)|16.2.2011 18:37
Už jsem se naučil nejásat předčasně, ale mě Er!ka 2.0 šlape jak hodinky (už jen ladím detaily a hraji si s ikonkami, ať je to celé). Jenže pak přijdou jiní uživatelé, kteří mají jiné nastavení a objeví se něco, co třeba teď nevidím:). Ale třeba Mprac 1.5.1 chodí moc hezky:), zajímavej prográmek. Gratuluji.
_Amos_ (368)|22.2.2011 22:20
Er!ka mini 2.0 je na světě.

Samotného mě překvapilo kolik ikonek v sobě ukrývá, takže mě chybí asi 25 ikon, které bych měl ještě dodělat, časem na to vydám cab. Je to jediná blbůstka, která Er!ce chybí. Samotná romka je testována déle jak tři týdny, zkoušel jsem snad vše. Takže věřím, že Vám Er!ka bude krásně sloužit.

Jen upozorňuji, že uživatelsky je stavěna přímo mě na míru, takže se nemůžu zavděčit každému:).
Seek_ce4you (12)|24.2.2011 09:49
Tak už jsem si ji nainstaloval, funguje bezvadně. Jen pokud chci vypnout 3G přes Správce komunikace - Telefon - Pásmo - nemám možnost výběru GSM, okno je prázdné. Musel jsem vypnout přímo v registrech, ale jinak super. Díky
_Amos_ (368)|24.2.2011 11:38
To je dobrá připomínka, já 3G nevypínám, tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Přesto, ty jsi měl v původní romce v CommManageru vypínač na 3G?

Já totiž ne a použil jsem CommManager, který byl v původní romce. Na VGA jsem to tam měl také, ale tady jsem po tom nepátral.

Přikládám pod popis verze 2.0 cab, který 3G vypne, ať nemusíte lozit do registrů. Soft-reset je nutný...

Edit: Koukal jsem i na CHT fórum a tam někdo řeší přidání přepínáče do CHT, takže i to by mohla být varianta...
_Amos_ (368)|24.2.2011 12:46
Opravil jsem sám sebe, pro vypnutí 3G je nutný soft reset. Koukal jsem ale na commanager z VGA a pokusím se zakomponovat to tlačítko na 3G dodatečně, mělo by to jít...
Seek_ce4you (12)|24.2.2011 13:38
Omylem duplicita, prosím admina o smazání...
Seek_ce4you (12)|24.2.2011 13:38
Jak píšeš - v původní romce přepínač nebyl, na Diamondu jo.

Na tvé Eržice jsem změnil hodnotu v registrech:

HKLM \ Software \ OEM \ UMTS
OpMode: 1

Supported Values
0 - Auto
1 - GSM
2 - WCDMA

Pokud by se podařil přepínač zakomponovat bylo by to fajn.
_Amos_ (368)|24.2.2011 18:04
To je přesně to co dělá ten cab, jen vymění 0 za 1:), ale překvapilo mě, že se musí restartovat telefon. CommManager to zvládne jen s vypnutím signálu...

Adow (1267)|24.2.2011 20:57
Tady je CAB, kterej jsem vytvořil pro Diamonda. Měl by fungovat i na HDpidi. Jestli ne, tak bys v něm měl minimálně najít inspiraci jak na to :D.
_Amos_ (368)|24.2.2011 21:05
[h][/h]Můžu ti říkat Velký guru. To víš že to funguje.

Velké díky

EDIT: Přidal jsem cab od Adowa pod popis Er!ky mini 2.0 a tím pádem i smazal moji snahu o řešení:)

EDIT2: Přeci jen si s tím budu muset pohrát, tím, že je to nastavený na 4. pozici, tak to přepíše push mail. Dal jsem to na poslední sedmou, ale to se mi to nezobrazí, tak ještě musím najít kde se určuje počit pozic...

Edit3: tohle bude ono ("SupportedFunctions"=dword:00000007), tak teď ještě roztáhnout stránku, jsem z toho udělal, příběh na pokračování:)
_Amos_ (368)|24.2.2011 21:24
Našel jsem jednu blbůstku, takže všem hráčům. Při překladu Pocket Uno jsem místo barev použil jména, barvy se tam prostě nevešly... No a jelikož jsem nechtěl zapomenout na dámy, tak jsem jednoho automatického hráče pojmenoval Lucie. Složením slov Lucie a slova vyhrál tak vzniká nešťastné slovní spojení. Paradoxně mě furt poráží Lucie:). Fix na to zatím neplánuji:)))))).
Seek_ce4you (12)|25.2.2011 08:09
Díky oběma, tlačítko je super...
vhojta (17)|19.4.2011 16:25
Zdravím,
Už asi týden testuji na svém HDmini tuto romku a jsem velice spokojen, jako dlouholetý uživatel Erižiky v ní naleznu skoro vše co na Diamondu a halvně to běhá svižněji. Měl bych jen několik dotazů nebo připomínek.

1) Zdá se mi, že korektně nefunguje odpojování datového spojení po nějakém čase...nic zásadního
2) Když si chci nastavit CHT zámek obrazovky, tak se v něm nesprávně zobrazuje odemikací styl, který funguje standartně bez CHT (je to ten pruh shora dolů)
3) Uvítal bych kdyby, když stisknu tlačítko DOMŮ tak aby se zobrazila konkrétní obrazovka domácí stránky, zatím se mi nedaří nastavit.
4) V upřesňůjícím nastavení foťáku se nezobrazují některé položky menu, musím nastavovat dle paměti nebo odhadem.
5) Nemá někdo tušení jak udělat aby u zesilujicího vyzvánění byly i vybrace (nejsem si jist jestli jsem tu u diamoda měl, ale tak pro info)
6) U Erižiky na diamonda jsem velice využíval možnost odstranění diakrytiky při psaní SMS, pomocí WKtask, kde byla možnost spouštět UnAccentLite. V 6.5, ikdyž to spustím jakoby nad oknem zprávy, tak to napíše, že to nenalezlo okno s textem zprávy. Nemáte někdo radu. Není nějaká nová upravená verze pro 6.5?
7) Neporadíte aplikaci na PC pro synchronizaci, nechci používat Outlook.

- to asi tak vše co jsem zjistil po týdnu používání, určitě ale u tété romky zůstanu.
- doporučil bych aplikace MMTaskManager, který se dá nastavit aby se spouštěl po dotyku v místě bývalého start (levy horní roh) a nástroj LMT který umožní spouštěť aplikace pomocí gest prsty na displeji.
_Amos_ (368)|19.4.2011 16:55
Ahoj,

po vydání nové verze jsem od 22.2. ani jednou nevařil a neexperimentoval. Asi proto, že jsem romku dostal do své ideální podoby, navíc fórum usnulo, tak mě to v tom i podpořilo:)...

K tomu co píšeš:

1. vypínání datového připojeni nikdo netestoval, sám mám nastavený pushmail, takže jsem připojen nonstop
2. podobný jako 1. používám klasický zámek HD mini, zkoušel jsem chvíli i manila zámek, ale vím, že to zlobilo. Se zámkem bude podle mě problém, protože CHT není tvořeno pro HVGA a port na HVGA neřeší vše, doporučuji používat originální zámek a máš po problémech
3. to bych uvítal také, ale CHT je nastaveno tak, že když stiskneš tlačítko zpět (šipka do leva), tak se vrátíš na home obrazovku, ale na místo kde jsi byl naposled. Tohle jsem i hledal a chtěl to řešit, pak jsem se s tím smířil... Možná se za dva měsíce něco změnilo a CHT fóru již bude řešení:)
4. Kouknu na to, to vypadá, že jsem použil nesprávný balíček češtiny, když to najdu dám k tomu opravný fix
5. Když si definuješ kapesní mód, tak mě to při zvonění i vibruje i když vibrace nemám nastavené, to ti to nevyřeší?
6. Asi ti jde o T9, kterou nepoužívám, takže tady moc neporadím...
7. opět tady moc neporadím, protože mám exchange... Edit: teď mě napadlo, máš v romce aplikaci My Phone, to by ti mělo posloužit...

Jsem rád, že romka slouží. Na MMTask kouknu, LMT jsem už dřív studoval, ale bylo to již v době nekuchtění, tak jsem to jen přelítl, ale vypadá to zajímavě....

akak (12)|9.5.2011 09:21
Maka paradne, diky,
jenom mam jeden dotaz.
Nechtej se mi sesynchonizovat fotoalba facebuku s adresarema.Seznam alb to nacte, ale fotky nezobrazi.
Diky za radu
_Amos_ (368)|9.5.2011 09:32
Teď si nejsem jist jestli tě správně chápu...

Já když si otevřu v kontaktech daný kontakt a na první záložce kliknu na otevřít online album, tak mi to skočí do nabídky alb na Facebooku a následně si můžu stahnout obrázky...

Dělám to ale jen když jsem na wi-fi, jinak to trvá docela dlouho...

Jaký postup máš na mysli ty?
akak (12)|9.5.2011 11:05
Preste stejnej jak tady popisujes, stim ale ze nejsem pripojenej pres Wifi ale pres 3G sit nebo pres usb kabel k PC.
Nacte se u kazdeho seznam alb a kdyz otevru album, tak to chvilku nacita a pak to hodi "zakaz stani"
_Amos_ (368)|9.5.2011 11:12
To je divný, mě to funguje a dost to používám. Zkoušel jsi někdy nasdílet nějakou svoji fotku z mobilu. Funguje ti tato opačná cesta?
akak (12)|9.5.2011 11:35
Kdyz dam odeslat status, tam to neni problem za 12 sekund ho vidim,
kdyz dam odeslat foto "uploud na FB" tak taky neni problem
_Amos_ (368)|9.5.2011 11:42
Tak to fakt netuším, tohle mě normálně funguje a já v tý romce nemám hozenýho nic jiného než tak jak je ke stažení...
akak (12)|9.5.2011 11:45
ja tam taky nemam nic dalsiho...:)
je zajimavy ze statusy lidi vidim ale fotky uz ne:)
_Amos_ (368)|9.5.2011 11:47
Zkusil jsem i přes 3G a normálně mi to běhá, tak to asi nepomůžu, jediné co mě napadá, že by to ovlivňovalo, že mám kontakty přes Exchange, ale to je spíš taková úvaha a nemyslím, že by to mělo vliv...

Ty nemáš ani fotky u lidí??? Myslím tím, když ti někdo volá, že vydíš fotku z FB...
akak (12)|9.5.2011 11:50
presne tak, nevidim ani fotky lidi co mam sesynchronizovany s FB
k synchronizace pouzivam Activesync a outloook :(