Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Qtek 9100,htc wizard.....Flashovani z bootloaderu

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Ahoj lidičky dostal se mi do ruky qtek 9100 (byl i tak prodavany) ale predchozi majitel mu nejspíš flashnul špatnou ROM (byla originál od t mobile)ale mel problemy naběhnout a kdyz uz naběhl tak se kousl a pak zbělal.tak jsem se rozhodl flashnout mu ROMku (též originál ale od HTC ) a v 80% mi ROMUpdateUtility hodil chybovou hlášku že tento soft neni určen pro tento telefon Přitom ROM je odskoušená (měl sem ji na svém Wizardovi) teď když ho zapnu naběhne akorát bootloader a kdyz ho připojim k USB a vypnu v active sync pripojeni USB tak se mi v dolním pravým rohu displeje ukáže usb ale kdyz začnu flashovat tak mi to napíše ze telefon není připojeny....Najde se nekdo kdo by třeba i online poradil? Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Chtel bych timto pozadat administratora o uzavreni tohoto prispevku problem je vyreseny......
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Originalni ROM O2 pro Qtek 9100 (HTC Wizard)
    Od PetrSl v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-04-2007, 09:11
  2. Pouzdro Noreve pro HTC Wizard (Qtek 9100, MDA Wizard...)
    Od hrtak_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 21:52
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-08-2005, 09:29