Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile mda touch plus(niki200)

m0z3k (3)|12.12.2010 20:12
dobrý den zoufale žádám o radu skušenějšich lidi . nedavno jsme si po X letech koupil HTC(niki200) rozhodl jsme se že do telefonu nahraju jinou rom tak jsme telefon odemkl pomoci HARDspl odemčení proběhlo uspěšně tak jsem v zapeti si našel rom ktery sem chtel do telefonu natahnout tak jsme to udelal obdobnym spusobem ale při 99% ERROR telefon se restartoval a nejde zapnout při zapnuti se mi oběvi jen trikolora na flesh a nejde nahrat zadny rom :( skoušel jsme i hardreset v zapeti jse se dozvede ze jsme mnel provest naky "Niki-SuperCID-Security-Unlocker" cos je pro mne novinka momentalne mam na displei trikoloru napsane niki 200 SPL-1.10.0000 CDPL 4 a tod vse :( napada nekoho jak z teto situace ven ? děkuji za každou užitečnou pomot
proview (112)|12.12.2010 23:31
No snad nebude nejhůř...jen že si zkusil odemknout špatným SPLkem :-))).... uvidíme....stáhni si z developeru 1.1.6 a v trikoloře připoj komp až uvidíš dole -připojení USB !!!
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=355730

nebo použij tento...
m0z3k (3)|13.12.2010 15:47
prave 1.22 jsem to odemikal ale zapomnel jsme udelat naky CID cos sem nevedel ze neco takoveho existuje vubec a kdys zapnu to co si mi tu pridal tak pri loading mi vyskoci ERROR 262 a na mobilu je nacitani a zmrazi se u nuly :/
m0z3k (3)|13.12.2010 15:50
takze fleshem jsem znicil desku :/