Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: T-Mobile mda touch plus(niki200)

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

dobrý den zoufale žádám o radu skušenějšich lidi . nedavno jsme si po X letech koupil HTC(niki200) rozhodl jsme se že do telefonu nahraju jinou rom tak jsme telefon odemkl pomoci HARDspl odemčení proběhlo uspěšně tak jsem v zapeti si našel rom ktery sem chtel do telefonu natahnout tak jsme to udelal obdobnym spusobem ale při 99% ERROR telefon se restartoval a nejde zapnout při zapnuti se mi oběvi jen trikolora na flesh a nejde nahrat zadny rom skoušel jsme i hardreset v zapeti jse se dozvede ze jsme mnel provest naky "Niki-SuperCID-Security-Unlocker" cos je pro mne novinka momentalne mam na displei trikoloru napsane niki 200 SPL-1.10.0000 CDPL 4 a tod vse napada nekoho jak z teto situace ven ? děkuji za každou užitečnou pomot
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

No snad nebude nejhůř...jen že si zkusil odemknout špatným SPLkem :-))).... uvidíme....stáhni si z developeru 1.1.6 a v trikoloře připoj komp až uvidíš dole -připojení USB !!!
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=355730

nebo použij tento...
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

prave 1.22 jsem to odemikal ale zapomnel jsme udelat naky CID cos sem nevedel ze neco takoveho existuje vubec a kdys zapnu to co si mi tu pridal tak pri loading mi vyskoci ERROR 262 a na mobilu je nacitani a zmrazi se u nuly :/

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

takze fleshem jsem znicil desku :/

Podobná témata

1. MDA Touch (HTC Elf) T-Mobile SK ROM
    Od hrasko10_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-07-2009, 14:15
  2. Reakcí: 13