Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: SD karta na pc se ukáže v PDA ne

vkb vkb je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Vypada to, ze SD kartami by mohly byt problemy. Koupil jsem si 2G Verbatin. PC XP ji normalne videl a slo s ni normalne pracovat. Jen tak jsem se podival do nulteho sektoru a dale. Na nove karte NEBYL nahran zavadec (zavadeci program a ani instukce jmp), ale karta v PC fungovala normalne. Asi XP zavadec pri aktivaci karty vubec nectou.
    vkb
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Můj problém s druhou kartou SD Pretec 4GB na HX4700 mám vyřešen. Koupil jsem adaptér CF/SD,SDHC,SDXC na
    http://www.icetech.cz/zbozi/339749-delock-adapter-cf-ii-na-sdsdhcsdxcmmc/
    a tam šlape a navíc můžu používat i karty SDHC. Upozorňuji všechny zájemce o tento adaptér, že je docela pakárna jej vysunout z HX4700, protože ho není za co chytit. Bez kleští se mi to zatím nepodařilo. Asi by šlo na vrch vteřiňákem přilepit nějaký pásek a za něj ho vytahovat, ale to jsem nezkoušel.
    Jinak dle jednoho guru jsou prý problémy se čtením SD karet způsobeny nedůsledným dodržováním specifikací SD při výrobě, takže některé čtečky je čtou a jiné ne. To je přesně můj případ.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-09-2008, 20:45
  2. LOOX T810 GPS ukáže satelity ale neukáže polohu
    Od xxxharleyxxx v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 02:07
  3. MDA Vario WM6 a karta Karta Transcend miniSD 1 GB
    Od Alesh_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4