Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s paměťovou kartou

Rikimaru_ce4you (0)|8.12.2010 19:04
Zdravím,

mám docela problém, po asi 2 rokách bezproblémového používání HTC Touch Diamond 2 jsem najednou přestal v průzkumníku vidět Storage card...mobil jsem restartoval. Pak u některých programů nebyli už ani ikonky a když jsem na program kliknul tak mě to napsalo, že si mám zkontrolovat cestu nebo jestli mám tento program certifikován.

Tak jsem udělal poslední věc :)

vymazal jsem paměť a vrátil telefon do továrního nastavení ... nepomohlo to...samozřejmě paměťovku jsem kontroloval, byla dobře zastrčená :)

Když připojím mobil k počítačí tak se mě neobjevuje možnost disk, jen active sync. V nastavení mobilu jsem zkoušel tuto volbu povolit, ale bohužel mě to napsalo že nejprve musím připojit paměťovou kartu.

Prosím vás o radu

díky

Nový poznatek, když v nastavení dá položku paměť a záložka storage card, tak me to píše paměťová karta není nainstalována .... ???????
bobo.4150.sk (176)|8.12.2010 19:51
žeby sformátovať kartu? či to už bolo vykonané aktivitou "vymazal jsem paměť"? prípadne ešte zastrčiť do zariadenia nejakú inú kartu. Ak ani tú nebude vedieť Diamond prečítať, tak to bude asi zariadením a navrhol by som servis.
Prtik_ce4you (30)|19.7.2011 09:23
Mám také problém s paměťovkou.
Je možné, aby problémy byly spjaty s ROMkou?
S originál od T-Mobile se mi karta "ztrácela". S Eržikou problém ustal, aby se znovu vynořil při použití GreenTopaz.
Kontakty jsou čisté a ani vyndání karty občas nepomůže. Restart pomůže vždy.
Telefon leží a najednou zahlásí, že nemá kartu.

Je to celkem nepříjemné.
charme_ce4you (15)|21.7.2011 22:35
Já jsem měl ten samej problém, připojil jsem mobil k PC a pokud jsem přesouval věci o větší kapacitě a odpojil od kabelu, tak v telefonu nebyla karta vidět (potřeboval naformátovat). Po dlouhém experimentování a hledání jsem přišel na to, že když při přesunu větších objemů zakáži mobilu se nabíjet při připojení k PC, tak tento problém mi ustal, nevím proč se mi to stalo, ale pomohlo to
Prtik_ce4you (30)|23.7.2011 20:00
Díky za tip! Zkusím zakázat to nabíjení.