Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.1 jaké programy si zobrazujete na today obrazovce?

skrdlik (4)|7.12.2010 02:54
Mám telefon s WM 6.1, po 3leté pauze se opět vracím k WM a tak se do toho pomalu snažím dostat. Prosím poraďte mi, jaké programy si zobrazujete na úvodní straně? momentálně mám netknuté nové zařízení bez ničeho - zatím jsem stáhnul meteoservis 2.0

díky moc všem
Vojtěch Barták (180)|7.12.2010 09:07
A jaký telefon přesně máš? Doporučil bych "vše" od SPB, navigaci (př. TomTom), něco na čtení knih (MobiPocket nebo jiný reader) a CorePlayer na přehrávání MP3 a filmů. :)
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2010 09:14
Hlavně by si to chtělo nejdříve rozmyslet, zda budeš používat na today HTC Sense (má-li HTC) nebo Spb Mobile Shell nebo klasické today pluginy.
skrdlik (4)|7.12.2010 22:49
koupil jsem z druhé ruky htc touch pro,

jako první věc jsem dal do pryč to hloupý rozhraní od htc - pochopil jsem, že to je asi rozhraní pro ty, co si koupili malý počítač a chtějí ho používat jako mobil

podívám se na to spb jak píšete:)
skrdlik (4)|7.12.2010 23:08
ještě se zeptám - zatím mám telefon zablokovaný, takže dělám pouze "pda záležitosti" ale co varianta používat obyčejné rozhraní od WM? to není prakticky možné?
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2010 23:15
PDA neni a nikdy nebude maly pocitac.
Pokud jsi, jak pises, "to od HTC vypnul", mas tam wm prostredi.
Co myslis zablokovany? Heslem nebo operatorem nebo...?
skrdlik (4)|8.12.2010 00:30
je to zablokovaný na síť...

no já vím, že jsem v prostředí WM, spíš mi jde o to, jestli to jde dlouhodobě používat, asi ne... vyzkouším to spb a uvidím:)
dík za tip!
Zdenek Malinsky (9781)|9.12.2010 12:05
Zablokavaný na síť. Cos to a kde koupil? Operátoři u nás neblokují už několik let.

ad today
Ony ty aplikace pro obrazovku today, jsou docela velkými požírači výkonu a paměti, takže postupvat rozumně. To od HTC (na různých PDA se to jmenuje jinak) leckomu postačí - něco povypíná a je. Bohužel nejde prakticky nic jiného přidávat. Kdo si chce hrát, může vyzkoušet Spb Mobile Schell, ale taky je to troškun otesánek, tak uvidíš, jak moc ti to zabere místa a zpomalí cihlu. Já jsem sosobně vždy vystačil s Pocket Breeze nebo Spb Diary, Spb Pocket Plus (nezobrazený, jen kvůli několika funkcím), pak hodiny, vy/zapínač wifi a bt a několika dalšími pluginy - třeba počasí Meteoservis WM.
tomsoft (2734)|9.12.2010 13:40
[quote=skrdlik]... spíš mi jde o to, jestli to jde dlouhodobě používat, asi ne[/quote] Proč by nešlo ? Já už to tak dlouhodobě používám a jsem spokojen. Vše co potřebuju je na ToDay + mám ještě SeconTo Day, kde mám zobrazenou aplikaci na kalendář (SPB Diary). To co je na obrázku není SPB Shell, ale jen PocketPlus a několik klasických pluginů na Today. Je to rychlé a stabilní.
SPB Mobile Shell taky není špatný, ale já si vybral tohle :)

00351414_today_71mB.jpg
macula_ce4you (691)|9.12.2010 20:59
Mě se osvědčilo pouze toto provedení today. Opravdu tam nepotřebuji velké hodiny a vědět jaké je zrovna počasí ;).
00351430_sshot004_upb2.png
zivan (615)|10.12.2010 13:27
Posledni dobou taky spis ubiram :)