Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Díra (tlačítko) na soft reset

kodl_ce4you (9)|1.12.2010 08:28
Zdravím,
nemám teď HD mini u sebe a potřebuji poradit kamarádovi "na telefonu". Má HD mini nějakou díru nebo tlačítko na provedení resetu jako měla všechna starší zařízení? Jednoduše, tu díru, kam strčíte stylus, když Vám telefon totálně zamrzne? Nebo s nástupem kapacitních displejů a zmizením stylusu zmizela i tato záchranná díra? To opravdu když telefon zamrzne musí vyndavat baterku?
Díky za odpověď.
kodl_ce4you (9)|1.12.2010 11:14
Tak je popsán pouze hard reset. Ten mi přijde zbytečný v případě, že se pouze kousne telefon.
Doufal jsem, že nějaký majitel HD mini mi zkrátka napíše, kam vrazit stylus, když telefon zamrzne, aby se nemusela vyndavat baterka... Nebo je u tohoto telefonu nějaký jiný postup?
Díky za odpověď.
osch (1330)|1.12.2010 11:26
Tak i na XDA Developers píšou, že jedinou možností jak provést SR při zamrzlém zařízení, je vyndat baterku. Pokud zařízení zmrzlé není, pak je ještě možnost použít nějakou aplikaci na SR.
kodl_ce4you (9)|1.12.2010 11:59
Děkuju za odpověď. Kamarád mi to tvrdil, ale nechtělo se mi tomu věřit. Už vzhledem k faktu, jak blbě jde zadní kryt sundavat... Zřejmě další bonus kapacitních displejů.
Vojtěch Barták (180)|1.12.2010 12:06
To není bonus jen zařízení s kapacitním displejem, Diamond 2 to má například úplně stejně.;)
Zdenek Malinsky (9781)|1.12.2010 12:26
Zamrzlé zařízení? To se mi nechce věřit. :D
osch (1330)|1.12.2010 14:04
HD2 má taky kapacitní displej a nemá stylus, ale červenou dírku poslední záchrany má.
to Zdeněk: Nepruď! Jabko taky může zmrznout ;)