Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde mi nainštalovať ROM

Horácio (8)|1.12.2010 01:57
Potrebujem naozaj dobrú radu.Fešol som si môj Diamond a chcel by som si teraz nainštalovať Eržiku. A tu nastávga môj problém ťahajúci sa už asi tretí deň. Najprv som si nainštaloval novú ROM priamo od výrobcu HTC.Po resete som zistil,že tam je len Ang.jazyk.Nainštaloval som si bez akéhokoľvek problému slovenčinu,tentoraz zo stránok SanySoft-u.Po resete vôbec sa nespustí výber lokalizácie,teda v tomto prípade Slovenčina. Takže som sa rozhodol nainštalovaž Eržiku. Nakopíroval som ju do mobilu v diskovom móde.Sú tam dve ikony.Jedna ako telefón a druhá normálna s názvom Diaming.
Tá prvá ikona má príponu RUU. Teraz som to podľa toho ako je to opísané na internetových stránkach, resetol štýlom,že som držal dolné tlačítko na zvuk,šípku späť-tlačítko a stylusom som resetol.Držal som to do doby než naskočí tá trikolóra s bielym pruhom naspodku. Ale pochvíli mi to vždy preskočí na čisto bielu obrazovku na ktorej je napísané niečo ako T. USB,presne teraz neviem a poblikáva červeným písmom tiež niečo ako ,že pripojiť k USB alebo tak nejak.Aj som pred tým potlačil tlačítko na vyp./zap.Po nejakej dobe tá biela obraz.zmizne znovu naskočí tá trikolóra a na spodku v tom bielom pruhu je napísané "serial".A tak to tam je potom až do doby než to znova resetnem.Samozrejme,že sa nič nenahralo,žadna ROM-ka.
Prosím Vás môžete mi pomôcť,že ako to tam nainštalovať?
Inak to,že je mobil ROTnutý(odblok pre nové ROM)viem podľa toho,že na tej obr.s trikolórou je napísané OliNe atď...
Vopred ´dakujem.
ms.nomi (117)|1.12.2010 20:15
Ahoj.

soubor se musí jmenovat "diamimg.nbh" a musí
být přímo v kořenovém adresáři "karty".
Tedy přímo v internal storage.
A pokud není poškozený tak to musí fungovat.

Ten RUU tam být vůbec nemusí - ten je pro instalaci z PC.
Horácio (8)|7.12.2010 10:33
Že si spomenul súbor RUU. Pokúšal som sa inštalovať z PC asi milión krát a hneď ako som klikol na tú ikonku RUU,tak hneď mi vyskočilo okno za doprovodu šialeného,hudobného výbuchu, zrejme že je tam niečo chybné.Ja neviem anglicky tak neviem čo tam bolo písané,ale bol som v tom,že to nie je na inštaláciu z počítača ale len priamo inštalnuť do mobilu a tak ďalej.Takže neviem teraz....
Takže mi to vyhodilo to okno,tak to tu celé opíšem:

DiamonCustomRUU.exe-chybna aplikace
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Správná inicializace aplikace(0x0000135)se nezdařila.Klepnutím na tlačítko OK múžete aplikaci ukončit.

OK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------