Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: nefunkcny dotyk?

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

hej digitizer mam uy tyzden objednany takze nanho cakam. a s tou paskou som dost prekvapeny. neexistuje nejaka lacnejsia alternativa s cim by sa to dalo? ked v podstate pouzijem asi len par cm tej pasky.
    Odpovídat lze po přihlášení

marcom27_ce4you
    Guest

uz som niekde cital , ze to niekto lepil obojstrannou paskou Ulith, kukni sem (hlavne aby drzala digitizer na tele mobilu)

alebo ak chces , mozem ti na nieco natocit kusok a poslat v obalke , mne zostal skoro cely kotuc.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

takze pri rozobrati som sa celkom dobre pobavil zabavka na par hodin.. ale skoncil som pri tomto (vid obrazok) a mierne som sa sklamal. ale mozete ma vyviest z omylu ak nahodou. celkom nalavo je ten konektor digitizera ktory je prispajkovany? alebo nejak inak pripevneny k lcd zo zadu. takze asi aj ten novy bude treba prispajkovat alebo nie? ak hej ako ste spajkovali tak malé plosky?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00351506_HPIM1991_MH4S.jpg 
Zobrazení: 47 
Velikost: 2.28 MB 
ID: 11791  

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Je to pripajkovane a novy digitizer tam budes musiet napajkovat mikropajkou.
    Ale z mojej skusenosti vyplyva, ze sa s tym trapit nemusis. Ja som pri pokuse o odlepenie digitizera rozmlatil komplet cely LCD a aj tak som ho neodlepil, takze som kupoval komplet aj s LCD.
    Skus ho najprv zlozit a uvidis ci vobec budes potrebovat pajkovanie.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Mám podobný problém. Mám HTC Touch Diamond. Celou dobu fungoval tak, jak měl, ale před cca 3 dny začal zlobit, zamrzával, a dneska začalo zlobit dotykové ovládání. Displej reaguje na doteky, ale nic se neděje, akorát u WM 6.5.3 z horního panelu vyjížděla nabídka. Provedl jsem HR, několikrát a stále nic, flashnul jsem proto ROMku znova (jedná se o Eriku 2.0), avšak jsem zůstal viset u kalibrace, na doteky reaguje, kalibraci dokončim, avšak se spustí znova, a takhle pořád dokola. Zkusil jsem naformátovat přes MTTY a flashnul Eržiku X 1.3, opět stejný problém, nedostanu se přes kalibraci... Nemáte někdo s tímhle zkušenost?

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

takze s odstupom casu displej a digitizer vymeneny. a velka vdaka nicku marcom27 DAKuJEM.
    nakoniec to dopadlo tak ze displej som rozbil takzze som objednal dig.s uz nalepenym displejom. zmontoval a vsetko ide ako ma. no skoda tej dodatocnej investicie ale co uz.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. display nereaguje na dotyk
    Od bagos v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 10:21
  2. Nefunkcny GPS modul
    Od pipo v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-10-2009, 07:40
  3. 3D hry a dotyk. displej