Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN X500+ nestandartní funkčnost aplikace telefon pouze při odchozím volání

radimz_ce4you (1)|28.11.2010 22:25
Při odchozím volání z mého X500plus po přijetí hovoru volajícím, slyší volající pouze hlasité pískání/šum(ikdyž volající mluví je na druhé straně pouze to pískání). Již při vytáčení a prozvánění nelze přepnout na hlasitý odposlech. Ozve se pouze malé lupnutí. Správná funkce mikrofonu se obnoví až po spojení hovoru, poté co zvolím podržet hovor a zpět. Pak je již zvuk bez problému. Při příchozích hovorech je vše v pořádku. Hard reset nepomohl. Jiné ROM jsem nechtěl slepě zkoušet.

system: WM6, OS 5.2.318(build 15342.0.0.0), ROM asi 0489, GSM modul 0704,1010. en5n_v7_pda_20070110

Předem díky za případné náměty co s tím.
bren1965 (4)|29.1.2011 22:58
Já mám M700 a mám zase problém - reproduktorem (sluchátkem). Vytočím číslo a neslyším ve sluchátku zvonění a jak zapnu speaker (hlasité) tak je to normálně slyšet. Nevím jestli je to nějaká chyba software nebo hardware - nemáte někdo s tímto zkušenost. Vzhledem k tomu, že to je náhradní telefon, tak si nejsem jistý, jestli to fungovalo normálně nebo ne i po přehrání ROMky. Ale myslím, že to normálně z předcházející Ruskou ROM chodilo.