Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Android

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od tomsoft
    Pokud chceš z nějakého důvodu přejít na jinou platformu, když to, co ti teď funguje, tam fungovat nebude, aspoň ne hned, prosím.
    tak to není. Manželka utopila své Rhodium v záchodě, servis to zaregistroval, oprava tedy stojí víc, než nové Rhodium, nemluvě o jiných tlf, doma dvě auta, v nich už koupené nabíječky, informační technologie u nás doma platím já... kolega v prci od vodafone koupil LG android, dal pausal a 1500, plná cena 5000 - TP2 je za 9000. Osobne resim situaci typu kulovy blesk - varianty jsou: TP2 zene (zna to) a desire pro mne, TP2 pro zenu a ja si necham sve TP2, zene nejake chromovane Sony (pravnicka, musi se reprezentovat) a mne furt TP2 co mam, moje TP2 zene a desire pro mne (to uz tu bylo)...no, a k temto financnim tematum se radi ma aktualni nejistota ohledne spravneho OS
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ja prodavam sve TP2 za 3900,- jen tak pro informaci :-) A mam ho v myslim celkem dobrem stavu.

Jinak androidy jsou i na zarizenich s 528Mhz procesorem... o ty frekvenci to tolik neni. Podle me zkratka android na WM telefonu nepodporuje vsechno diky cemuz by mohl behat svizne (myslim tim hw). Kdyz uz mluvite o tech linuxech a windows ... tak to je jako kdyz v linuxu nemate ovladac na grafickuo kartu a ve windows ano ... pak vam linux bezi pomaleji.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Přispěju taky se svou troškou do mlýna.

Momentálně používám dvě zařízení (přehazuju simnku) TP2 a Nexus1.

TP2 (potažmo windousy) mam za těch cca 10-11 let celkem naučený a mám vychytaný potřebné aplikace k práci a cestování.
    Nexuse mám cca 2 měsíce, systém android je božskej a aplikace se upravujou mílovejma krokama

Nic méně zatím jsem na Androidu nedosáhl toho abych měl vše tak precizně uzpůsobené k práci jako na W. Na W ocenuji především nedocenitelnou synchronizaci (GPRS) s Exchangem, na Androidu byť se již aplikace zlepšily prostě synchronizace tak dokonalá není /pokud se používá nejen mejl ale i úkoly a poznámky/, ale jak sem říkal již se to také blíží užitnému řešení. A pak ještě ocenuji klávesnici TP2, kterou nemůže nahradit 4 řádková bez kursoru. Takže pro mne vlastně není ani dostačující železo, psát bez klávesnice se fakt nedá pokud člověk píše v jednom kuse a pořádnou klávesnici má jen Samsung S Pro, který se tu neprodává.

Co je však zajímavé je to, že i když pokaždé když sem nadšen z tun aplikací na A a ze super ovládání aplikací tak se ráno vrátím k W a sem aplikačně spokojen a i funkčně i když je to "krok zpět", ale večer mi to prostě nedá a já opět měním SIM a večer si hraju s A a sem z něj nadšenej ... a ráno no ráno jdu do práce a tak SIM zase putuje zpět .... no jako magor

Ze zkušenostní vidím, že pro mne bude A jasná cesta, ale ne teď. ... Až mi umře TP2 a to doufám, že nebude dřív jak za rok, a on mě mezitím A tak nějak dozraje.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Android a HD2
    Od xaries v sekci HD2
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 16-06-2011, 14:23
  2. Android vs. WM
    Od lubos.rimal_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 07:08
  3. Android na TP2
    Od Bobanovicz_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 14:59
  4. Android 2.0 do HTC HD
    Od nwagner v sekci Touch HD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 09:39
  5. OS Android
    Od gymko v sekci Fujitsu Siemens Computers