Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Error při Flashování

Logrus_ce4you (19)|24.11.2010 08:13
Zdravím,
potřeboval byhc prosím poradit. Flashoval jsem rom na Diamondovi (uz jsem to delal nekolikrat nikdy nebyl zadny problem), provedl jsem MTTY takze bez problemu, ale pri flashovani naskoci nahravaci okno, ale zobrazi se pouze 0% hotovo a po pra minutach to hodi error. Telefon po zapnuti zobrazi pouze prvotni obrazovku a nereaguje. Do Bootloaderu se dostanu, ale nahrat jakoukoli rom nejde. nejde provest ani HardSPL. Nesetkal se s tim uz nekdo??? diky moc za jakoukoli radu....
_Amos_ (368)|24.11.2010 16:36
Tohle bude asi na servis:(...

Jediné co mě napadlo, jestli máš na Internal Storage nějakou romku nahranou, tak můžeš zkusit nahrát ji, ale to předpokládám, že jsi to zkoušel a nebo tam žádný diamimg.nbh nemáš...
Logrus_ce4you (19)|24.11.2010 17:35
toho jsem se bál. Právě, že jsem nepočítal s tím, že by se to posralo a flashoval jsem to pres ActiveSyn, takže na kartě žádnou romku nemám. A na kartu se asi nejakým způsobem dostat nedá, že? že bych tam zkusil nějakou nahrát? Jak říkám do bootloaderu se dostanu, ale dál to ni nedělá :-(
Logrus_ce4you (19)|24.11.2010 17:44
jo a nevite nekdo kolik by ten pripadnej servis stal??? cca za nahrani nove romky???
Tiiio (1)|5.1.2012 15:58
Mám úplně stejnej problém, jak jsi to vyřešil? Potřeboval by jsem s tím pomoct, ale nechci do toho vrážet prachy, už je to dědeček ten můj diamond...
novotnj_ce4you (0)|2.4.2012 20:13
Lidičky, potřeboval bych pomoct.

Už jsem zkusil všechno, abych flashnul diamonda, ale pořád se mi nic nedaří.

Ve Vistách i XP mi to hlasi, ze system nerozpoznal zarizeni. Když se dostanu do bootloader, mám tam serial a pri pripojeni kabelu se mi to vubec nezmeni na usb takze mtty nelze pouzit. Pri flash pres bootloader, kdy jsem nahral erziku primo na internal storage mi to hned skoci nekam dál a objevi se pouze loading .... a nic dál.

Kde muze byt problem, je to KO ? nebo to lze jeste nejak prehrat a zachranit ?