Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Error při Flashování

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zdravím,
    potřeboval byhc prosím poradit. Flashoval jsem rom na Diamondovi (uz jsem to delal nekolikrat nikdy nebyl zadny problem), provedl jsem MTTY takze bez problemu, ale pri flashovani naskoci nahravaci okno, ale zobrazi se pouze 0% hotovo a po pra minutach to hodi error. Telefon po zapnuti zobrazi pouze prvotni obrazovku a nereaguje. Do Bootloaderu se dostanu, ale nahrat jakoukoli rom nejde. nejde provest ani HardSPL. Nesetkal se s tim uz nekdo??? diky moc za jakoukoli radu....
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Tohle bude asi na servis...

Jediné co mě napadlo, jestli máš na Internal Storage nějakou romku nahranou, tak můžeš zkusit nahrát ji, ale to předpokládám, že jsi to zkoušel a nebo tam žádný diamimg.nbh nemáš...

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

toho jsem se bál. Právě, že jsem nepočítal s tím, že by se to posralo a flashoval jsem to pres ActiveSyn, takže na kartě žádnou romku nemám. A na kartu se asi nejakým způsobem dostat nedá, že? že bych tam zkusil nějakou nahrát? Jak říkám do bootloaderu se dostanu, ale dál to ni nedělá :-(

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

jo a nevite nekdo kolik by ten pripadnej servis stal??? cca za nahrani nove romky???

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Mám úplně stejnej problém, jak jsi to vyřešil? Potřeboval by jsem s tím pomoct, ale nechci do toho vrážet prachy, už je to dědeček ten můj diamond...

novotnj_ce4you
    Guest

Lidičky, potřeboval bych pomoct.

Už jsem zkusil všechno, abych flashnul diamonda, ale pořád se mi nic nedaří.

Ve Vistách i XP mi to hlasi, ze system nerozpoznal zarizeni. Když se dostanu do bootloader, mám tam serial a pri pripojeni kabelu se mi to vubec nezmeni na usb takze mtty nelze pouzit. Pri flash pres bootloader, kdy jsem nahral erziku primo na internal storage mi to hned skoci nekam dál a objevi se pouze loading .... a nic dál.

Kde muze byt problem, je to KO ? nebo to lze jeste nejak prehrat a zachranit ?

Podobná témata

1. Error 202 pri flashovani SPL
    Od nirman_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-07-2009, 10:41
  2. Flash MDA II - model ID error (error 100)
    Od kopac v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 12:13
  3. Update ROMky MDA III - ERROR 120: COUNTRY ID ERROR
    Od janpupil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-02-2006, 13:27
  4. MDA2 flash - Error 112: CE ROM UPDATE ERROR
    Od vape125 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-12-2005, 14:01