Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojení k internetu

ranzer (8)|20.11.2010 12:56
Zdravim,
mam HTC Touch Diamond a asi posledni tri dny se mi MDA pripojuje na internet, neni nejakej programek nebo nejaky zpusob jak bych se dozvedel jaka aplikace to dela? Mam pripojeni od VF po kb a na internet pouzivam pouze oskarka na posilani smsek. Diky za odpoved
ranzer (8)|20.11.2010 12:58
pripadne jestli neni aplikace podobna aplikaci "Nodata", pouze si tam budu moci dat vyjimku na oskarka, ci na konkretni program?
_Amos_ (368)|20.11.2010 13:20
Podobná aplikace jako NOdata je SetupDialUpEnablerDisablerv06, ale vyjímky na určité programy to neumí...
ranzer (8)|20.11.2010 13:30
Nebo programek, abych zjistil, co se konkretne pripojuje na net... kdyz zakazu pripojeni uplne, tak nebudu moci pouzivat oskarka na ty smsky :-(. Kupovat si zase internet mesicne do mobilu se mi nevyplati, protoze jinak kdyz potrebuju, tak jsem na netu stale
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2010 21:57
Co tám máš všechno nainstalováno za aplikace? Může to dělat počasí, kurzy měn a akcií, pošta/active sync/push/exchange server apod.
Blekota_ce4you (73)|21.11.2010 00:43
[quote=ranzer]Zdravim,
neni nejakej programek nebo nejaky zpusob jak bych se dozvedel jaka aplikace to dela[/quote]

Já na počítání stažených dat používám SPB Wireless Monitor. Ukáže ti jaká aplikace a kolik tahá dat z netu.