Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

opetovny samovolny restart

Petrzet (91)|18.11.2010 18:11
Zdravim panove.
Prosim o radu co s telefounem,zapnu jej a nabiha botovani,tel se rozbehne ale vetsinou dojde do minuty k samovolnemu restartu,opet probiha botovani,nekdy to najede tak ze nereaguje na zadne poklepani na dispay ani na zadne tlacitko,uz nevim co by mohlo byt pricinou,pravda je ze mam uz baterku total ko,ale jeste pul dne vydrzi.Nevim jestli se sekla romka ci co,dela to i po hard resetu.Rom mam origo 6.1 eng.
Diky za jakekoliv tipy.
ps: za chvilu ho prohodim zavrenym oknem
Zdenek Malinsky (9781)|18.11.2010 18:21
Reklamace tě nenapadla?
Petrzet (91)|18.11.2010 18:22
ten uz je po zaruce,ma dvakrat vymeneny dispay a trikrat dotykovku,hold hodne jej pretezuju,ale doted slouzil jako hodinky.
Petrzet (91)|18.11.2010 19:44
nepomohlo preflesovani romky,rozborka,zborka,tak letel oknem,kram jeden.
Muzete to zamknout.
All.Os (75)|19.11.2010 10:46
No, mohl jsi jeste zkusit MTTY, dost mozna by pomohlo.

[quote]ma dvakrat vymeneny dispay a trikrat dotykovku (...) ale doted slouzil jako hodinky[/quote]

:-D Jasne, jako nekolikrat opravovane hodinky.
Zdenek Malinsky (9781)|19.11.2010 14:10
[quote=Petrzet]ten uz je po zaruce,ma dvakrat vymeneny dispay a trikrat dotykovku,hold hodne jej pretezuju,ale doted slouzil jako hodinky.[/quote] Pokud je to opravdu tak, tak si měl žádat peníze zpět nebo jiný kus. Je to možné při 3 stejných nebo 4 různých reklamovaných závadách.

Petrzet (91)|19.11.2010 17:11
Popisu vam pribeh meho D2.
Koupil sem jej nekdy v loni breznu,jelikoz dost delam v dilne s autama tak hold dost trpi i v obalu,po cca pul roce mi hosanek vyklouz z kapsy a sup si to rovnou do nadrze s vodou a olejem,tudiz konec s reklamaci,tak sme jej rozebrali,vysusili a makal dal.
Displaye sou jina kapitola.
Jednou sem lehl pod auto a mel sem jej na boku(blbec jeden) a nejak zahadne sem lehl founem zrovna na sutr a rupla dotykovka i s displayem.
Pak jeste jednou sem se zas oprel a dotykovka opet v cudu.Pokazde sem blb mel otoceny displey od tela.No a do tretice si s nim hrali deti a od tej doby uz nechodi,nepomohla ani svecena voda.
Dnes sem si poridil jiny takze se tady udu opet pohybovat a sosat uzitecne info o tomhle vydarenem strojecku.
Telefonu sem mel hodne,ale tenhle je bezkonkurencne ze vsech nejlepsi.
Zdenek Malinsky (9781)|19.11.2010 17:59
No tak při tomhle heavy zacházení je div, že vydržel tak dlouho.