Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

sync Samsung Omnie I900 a Widows7

bedja (47)|18.11.2010 15:36
Přátelé, krajani
Mám nový nb s Win7 a pokusil jsem se o sync se Samsungem i900 přes Windows Mobile Device Center. Proces se zdárně rozjel, ale neslavně skončil s tím, že nelze nainstalovat ovladače pro Samsung I900. Chtěl bych vás poprosit o radu-zkušenost, zda-li již někdo zkoušel a dopadl lépe, popřípadě kde najít a ručně doinstalovat ovladače pro Samsung i900 Omnia.
Děkuji moc za pomoc staré lamě.
Tom Kolesa
Rudaa_ce4you (13)|30.1.2011 13:42
Jsem rád, že máš podobný problém. Zrovna jsem chtěl uveřejnit tento příspěvek. Přikládám celý. Pokud někdo budete vědět a vypátrali jste to, budete Blahořečeni.
Koupil jsem nový PC s WIN7. Instaloval jsem z CD soft a nyní nemohu otevřít zkopírované soubory z Omnie do PC. Na dřívějším PC jsem měl WIN XP a pro převod bylo možno nastavit .rtf nebo i jiné formáty.
Pro ujasnění: V Omnii navolím Poznámky, napíši poznámku a tato se ukládá ve formátu .pwi. Při spojení Omnie s PC přes USB proběhne spojení, soubor přetáhnu do PC, ale tento neumím uložit jinak než jak byl a to bylo .pvi. Po odpojení synchronizace tento soubor již neotevřu a nepřečtu. Dříve bylo možno ho uložit jako .rtf. Je to chyba WIN7? Dík za odpovědi. Jirsek@email.cz