Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cista ROM s WM 6.5 pro Touch Pro

Trooll_ce4you (0)|15.11.2010 04:55
Ahoj, nemate nekdo odzkousenou nejakou cistou romku bez pridavku pro Htc Touch Pro s WM 6.5? Nejlepe pocestenou?

Dekuju za rady
martin_m_ce4you (200)|15.11.2010 23:40
mnohokrát řečeno! každý ti doporučí něco jiného. a jaký je výsledek? nejlepší rom je ta, kterou sám uznáš za nejlepší. na otázku, zda-li operu, nebo firefox taky nenajdeš nikde odpověď.
já osobně používám energy (titanium), rychlá, stabilní, bez zbytečných aplikací.
a jak říkám pokaždé, nač češtinu do systému?! tuhle vlastnost bych řadil až na konec vlastností pro výběr romky. těch pár věcí na nastavení přeloží i začátečník. ruku na srdce: kolik hodin denně trávíš nastavováním systému? nějaké české rom samozřejmě jsou (tady na fóru), ale jak je to s aktualizacemi, rychlostí, atd. to netuším.
doporučuji si vyhradit jedno, dvě odpoledne, postahovat několik romek a zkoušet.
Jan Žák (4)|25.1.2011 07:32
Ahoj nevím jestli je to už pozdě , ale čisté ROMky pro Touch Pro nadeš zde
Jsou tam různé vývojové buildy, některé z nich mají tlačítko start nahoře a něklteré dole na liště. Je tam i Kitchen takže není problém si to přizpůsobit k obrazu svému. A co se týče češtiny, tak tu si tam dovařit můžeš taky. Osobně jsem to zkoušel a funguje to dobře.
elba (50)|19.11.2011 19:16
Tak úplně čistá ROM to není, ale používám ji cca. 14 dní Tael ROM v.4.23569 STANDARD a jsem s ní spokojenej (byl jsem zvyklej na TF3D :D) a češtinu (teda pouze v Sense, jinde ji stejně nepotřebuješ :D) jsem vyřešil jen nahráním knihoven do složky Windows a chodí to jak víno. :yes:
Soubor připojen a návod je uvnitř ;) :yes:

http://www.ulozto.cz/11158210/cestina-sense-2-1-zip