Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s microSD kartou

xaries (195)|14.11.2010 15:30
Zdravím všechny!
Asi tak před týdnem mi začala zlobit moje HD-Dvojka.Začala se sekat snad u všeho.Tak jsem změnil romku na jinou a zvova.Tak jsem změnil asi tak 7 romek a zas.Pokaždé jsem použil Task29 na vyčištění a nanečisto flashoval.Před 4 dny jsem dal do HD-dvojky jinou micro SD(32GB)s tím že to bude asi špatnou SD kartou.A opět nic problém přetrvával.Stále to hlásilo chyby.Trpělivost došla tak jsem nafleshoval origo SPL a origo romku.3.14.479.2 a češtinu od sunnysoftu.Naistaloval jsem caby které jsem vždy používal a po chvilce zas problémy.Po vyndání paměťovky a restartu vše běží jak má.Od A-Z.Ale jak zandám paměťovku začnou bloblémy.Seká se,hlásí chyby u prográmků atd.Paměťové karty mám 4 a všechny to dělají.Samozřejmě jsem je i formátoval ale bez výsledku.Může někdo poradit.Díky předem.
Zdenek Malinsky (9781)|14.11.2010 17:49
Nemáš na té kartě nějaký program, který se spouští při restartu? Např. task manažer, today plugin apod.
xaries (195)|14.11.2010 18:40
Právě že jsem to restartoval i jinou a prázdnou kartou a dělá to stále.Zajímavé je že když restartuju tak nenaběhne manilla.Pak musím jen restartovat znovu a to bez karty a naběhne vše perfektně.No nevím:-(
Zdenek Malinsky (9781)|14.11.2010 20:16
Pokud to dělá na prázdném PDA s prázdnou kartou, takže je vyloučena možnost, že to dělá nějaká aplikace 3.strany, tak je to nejspíše zralé na reklamaci.
xaries (195)|14.11.2010 21:02
tak ted jsem si tam dal pujcenou micro sd 2gb prazdnou.Romku jsem taky dal na zacatek.Jako ze je bez vsech aplikaci 3 stran a zatim to jde v pohode.Zatim asi tak 15 min.Jenze predtim jsem vsechny aplikace pouzival na jakekoliv romce a nikdy se nic nedelo.I na origo romce.Tak teda jsem nejaky zmateny