Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

uplny zaciatocnik

mirko185 (27)|12.11.2010 20:30
cawte, dnes som tu po 1. krat a mam htc HD cca 4 dni.mam ho z 2. ruky a je tam energy rom(nwm co to je..:))mam jeden blby problem:ze mi nexe prehrat niektore pesnicky co mam ulozene na karte a dokonca ani nexe otvorit nejake priecinky..mam 16gb kartu v nom a z toho mi prehra asi tak 50 mb pesniciek..:)ked nejaku otvorim WM vypise ze corrupted data alebo nepodporovany format..prosim vas o pomoc pri objasneni tejto zahady..:) popripadne typ pre inu romku ktora by bola lepsim prehravacom hudby a filmov..:) dakujem..
zuzkys (356)|12.11.2010 22:05
V první řadě udělej hard reset - tj vyresetovat telefon do továrního nastavení. Nejjednodušší je najet do start - nastavení - systém - vymazat paměť. Potom jsem si jistá, že ti vše bude fungovat. Ale pozor! Toto vymaže veškerá data v telefonu (ne z paměťové karty) - takže vše potřebné jako kontakty, sms atd předem zálohuj třeba přes program Pim Backup.
mirko185 (27)|13.11.2010 09:50
to som uz skusil a stale je tam ten problem s tymi mp3 subormi.. nemoue to byt nejak zablokovane ako ma iphone?
mirko185 (27)|13.11.2010 09:51
a taktiez som to skusal cez core player a slo viacero pesniciek ale nie vsetky..nwm ako na to..:)
Zdenek Malinsky (9781)|13.11.2010 14:21
V jakém formátu máš ty "mp3"? Je to opravdu všechno mp3? Core player by měl přechroustat více méně všechno. Pokud je nějaký problém s některým formátem, můžeš si ho převést viz.
Formát mp3 (stejně jako AAC, WMA) k vážnému poslechu hudby není vhodný. Doporučuji WAV a je-li problém s místem, pak FLAC.

Šlo by, prosím psát česky nebo slovensky bez cwt nwm ap? Viz pravidlo 1-8.
mirko185 (27)|13.11.2010 18:31
ano, urcite su to mp3 subory,a mal som ich aj v starom mobile(sony ericsson k610i) a tam sli bez problemov.. a nejak som sa v mobile docital pri jednej z pesniciek co nejdu ze rychlost pesnicky bola az cca 13mb/s a pritom pesnicka mala len 5mb.. skratka neviem preco niektore idu a niektore nie..
a co sa tika pravopisu tak sa osprevedlnujem..:)hadam ze nevadi ze pisem bez diakritiky..:)
mirko185 (27)|13.11.2010 18:43
a ani core player neprehra vsetky..neviem co je stim..:)mozno by pomohla zmena romky