Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nahrada HTC D2 aneb nervy s 6.5 uz pretekly :)

Holda29 (84)|11.11.2010 13:06
Cau, rozhodl jsem se poslat Diamonda 2 do sveta, uz me ten archaickej 6.5 system definitivne nastval, nebyla snad jedina ROM, co by me vyhovala v rychlosti a obcasne zapujceni Desire a IP3 bylo pro me neuveritelny probuzeni.
Preslo me i obdobi "geekovstvi" a nemusim mit to nejlepsi, po zkusenostech se starickym HP, Kaiserem a timto mam jasny, co od telefonu chci:
rychlost, stabilita, dostatek kvalitnich aplikaci a her, ktere nevypadaji jak z praveku a nejaka ta podpora na XDA. Bateria staci kdyz vydrzi jeden normalni den (mp3, maily, chvilka netu, chvilka gps, deset sms, 5 min hovoru)
Asi bych se nerozmyslel a koupil DHD, na nej ale nemam.
MS bych pro tentokrat rad vynechal, ac jeho produkty mam jinak rad. V uvahu tak pripada bud Wildfire, tam mi ale vadi rozliseni, Desire, ktery bych mel u VF asi za 7000,- tam me ale stve nedostupnost Froyo, Legend mi podle procesoru prijde uz dost pomalej.
Nebranim se ale ani jinym mOS, tem ale nejak moc nerozumim a rad si necham poradt!
Cenovy strop je nekde u 8k Kc.
Diky moc ;)
Zdenek Malinsky (9781)|11.11.2010 13:16
[quote=Holda]Preslo me i obdobi "geekovstvi"[/quote]Opravdu přešlo? Jen se nepodceňuj.
Holda29 (84)|11.11.2010 14:03
No docela se v tom zacinam utvrzovat, uz nemam top pc, top ntb a podobne. Neznamena to ze ale chci jit k S40 :)
Nevite nekdo jak je to s Froyem u VF?
mistm (477)|11.11.2010 14:28
Jak to myslis u Desire me stve nedostupnost Froyo? Vzdyt froyo na Desira je ...
Holda29 (84)|11.11.2010 15:17
U VF? Mel jsem asi pred tydnem Desire pujceny a byl to 2.1 a zadnou aktualizaci to ani rucne nenaslo.
mistm (477)|11.11.2010 21:08
pokud vim, tak to je uplne jedno jestli VF nebo neVF ... jsou to desiry jako desiry :-) Na 100% je froyo na desire ... btw zrovna jeden novy prodavam, ale jestli ho mas od VF za 7000, tak to je lepsi cena.
zuzkys (356)|11.11.2010 23:37
Desire od VF není brandovaný. Tudíž má aktualizace ihned po oficiálním vydání. Osobně mám Desire od Vodafonu a už dokonce od koupě měl v sobě Froyo. Opravdu tohle je vlastní zkušenost a Froyo tam je. Desire je dobrá volba pokud nechceš maxi DHD ať už kvůli ceně, či něčemu jinému.

Jinak k prvnímu dotazu - neuvažuj o Wildfire, protože tvůj požadavkem jsou aplikace a hry. Na Wildfire spustíš tak 3 aplikace z 10ti a hru tak max 1 z 10ti a ty co už spustí tak většinou nestíhal a sekal se... (opět vlastní zkušenost). Wildfire u mě překonal rekord v pobytu nového mobilu doma - vydržel doma přesně 10 hodin a okamžitě šel pryč. :)
Holda29 (84)|12.11.2010 09:21
Vim, ze Froyo bezne je, ale zrovna vcera jsem ho mel v ruce a asi vim, kde byla chyba, myslel jsem si, ze je od VF, ale on je od T-Mobilu.
Stavim se ve VF prodejne a kouknu jestli nemaji uz ty bily. Ta cena je 8000, opet jsem zase s tema 7 psal rychleji, nez myslel :)
pretorian_ce4you (101)|12.11.2010 19:06
nahrada za D2 ...jedině HTC desire HD vše je stejné jen rzchlost je uplně někde jinde jsem uživatelem WM od roku 2002 a po celou dobu jsem měl jen jednou úskok typu (iphone),ale to jen na 3 dny a nikdy víc :)) pokud chceš náhradu tak desire HD nezklame ja jsem to take s WM zapíchl a to jen k vůli novejm WP tím dle mého názoru je konec s wm android je uplně někde jinde podpora funkčnost a aplikací je xxxxxxxxxxxxxx
ps ale je mi jasné že to není do tvého limitu,ps to že jde o náhradu za D2 a ne hD jsem přehlédl ale i tak doporučit lze jak HD tak klasický desire
zuzkys (356)|12.11.2010 22:09
Jde o náhradu HTC D2 - Diamond 2 pokud se nepletu a není vynechané písmenko. :)
Holda29 (84)|13.11.2010 11:41
Ano je to Diamond 2, takze ten skok z 528MHz CPU bez poradny akcelerace grafiky poznam asi vsude :)
Holda29 (84)|16.11.2010 17:56
Problem na obzoru, byl jsem Na Porici a zkusil si vsecho co by me zajimalo a z DHD jsem zklamanej. Neprekousnu hlavne displej, proti D2 ten rastr nezkousnu, navic je takovej vybledlej podle me. Rychlost taky porad neni co jsem cekal a Sense se to obcas hybe dost zpomalene, urcite mi neprisel rychlejsi jak normalni Desire.
ucaroval me tam Mozart ci neco podobnyho s 7. Uzasnej system, okamzita odezva, ale zase buhvi jak to s tim systemem bude do budoucna, aby nebyl uz moc uzavrenej a zvladnul vic veci jak nejaka S40 :)
No a Desire Z taky zadna parada ta jeho "padaci brana"
Ve vysledku ted nevim kam vkrocit, ach jo...