Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Zamykání telefonu s kódem ( Phone lock )

batthead_ce4you
    Guest

Zdravím všechny, na svém telefonu jsem si aktivoval a cca 14 dní v pořadku využíl automatické zamknutí telefonu s tím, že když jsem ho chtěl odemknout musel jsem zadat kód. Kód musím zadat i když telefon zapnu.
    Nyní mi úplně z ničeho nic přestal brát kód, který předtím ( cca 14 dní) bez problému bral a telefon mi vždy odemkl. Do telefonu se tedy vůbec nemůžu dostat.
    Když telefon vypnu tak kód chce také hned při startu. Kdybych měl aktuální zálohu dat v telefonu tak bych přehrál ROM a bylo by vyřešeno, ale takhle nevím jak se k datům dostat.
    Vůbec mi neleze do hlavy, jak si mohl telefon jen tak usmyslit, že kód nebere ( a nebo si ho sám změnil... )

díky za jakoukoliv radu jak telefon zálohovat a nebo ještě lépe - odemknout..
    B.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Neinstaloval jsi předtím, než se ti to definitivně zamklo Cookie Home Tab nebo jsi v něm neaktivoval CHT Lockscreen? Ten s tím má nějakej problém a takhle se to prej nějak projevuje. Je na to tady v "Important notes" upozorněno a jediným řešením je opravdu jen hard reset. Nic jinýho mě nenapadá.

batthead_ce4you
    Guest

JJ mam tam neoriginalni ROMku kde uz Cookie Home Tab je nainstalovany. DO toho jsem vubec nehrabal a nechal tak jak je. v Jakem stavu byl CHT Lockscreen tedy nevim,.
    aha, doufal jsem, ze to dokazu alespon nejak zalohovat :-(
    diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nefunguje ani připojení k PC? Pak by ses dostal aspoň k uloženým souborům a PIM se ti synchronizuje Outlookem.

batthead_ce4you
    Guest

To me take napadlo, ale zatim mi vubec nechce nacist kontakty a kalendar :-( budu zkouset dal.. slo mi take o zpravy a ostatni data co mam v programech telefonu, ale to uz bez moznosti ovladat telefon nedostanu

diky
    B.

Podobná témata

1. Over lock Max Limit
    Od psto v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-11-2007, 05:42
  2. Zamčení PDA číselným kódem
    Od JKL_KOLDA v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2007, 12:16