Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamykání telefonu s kódem ( Phone lock )

batthead_ce4you (0)|2.11.2010 17:13
Zdravím všechny, na svém telefonu jsem si aktivoval a cca 14 dní v pořadku využíl automatické zamknutí telefonu s tím, že když jsem ho chtěl odemknout musel jsem zadat kód. Kód musím zadat i když telefon zapnu.
Nyní mi úplně z ničeho nic přestal brát kód, který předtím ( cca 14 dní) bez problému bral a telefon mi vždy odemkl. Do telefonu se tedy vůbec nemůžu dostat.
Když telefon vypnu tak kód chce také hned při startu. Kdybych měl aktuální zálohu dat v telefonu tak bych přehrál ROM a bylo by vyřešeno, ale takhle nevím jak se k datům dostat.
Vůbec mi neleze do hlavy, jak si mohl telefon jen tak usmyslit, že kód nebere ( a nebo si ho sám změnil... )

díky za jakoukoliv radu jak telefon zálohovat a nebo ještě lépe - odemknout..
B.
Hodo (99)|2.11.2010 20:19
Neinstaloval jsi předtím, než se ti to definitivně zamklo Cookie Home Tab nebo jsi v něm neaktivoval CHT Lockscreen? Ten s tím má nějakej problém a takhle se to prej nějak projevuje. Je na to tady v "Important notes" upozorněno a jediným řešením je opravdu jen hard reset. Nic jinýho mě nenapadá.
batthead_ce4you (0)|2.11.2010 20:51
JJ mam tam neoriginalni ROMku kde uz Cookie Home Tab je nainstalovany. DO toho jsem vubec nehrabal a nechal tak jak je. v Jakem stavu byl CHT Lockscreen tedy nevim,.
aha, doufal jsem, ze to dokazu alespon nejak zalohovat :-(
diky
__________
macula_ce4you (691)|2.11.2010 21:18
Nefunguje ani připojení k PC? Pak by ses dostal aspoň k uloženým souborům a PIM se ti synchronizuje Outlookem.
batthead_ce4you (0)|2.11.2010 22:40
To me take napadlo, ale zatim mi vubec nechce nacist kontakty a kalendar :-( budu zkouset dal.. slo mi take o zpravy a ostatni data co mam v programech telefonu, ale to uz bez moznosti ovladat telefon nedostanu :(

diky
B.