Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Změna letního/zimního času

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

Zdravím, trochu jsem sice hledal na foru, ale nikde jsem nenalezl uspokojující odpověď, tak sem si dovolil založit noý topic. :-)
    Je možné, aby si SE od přítelkyně za 4 000,- změnil čas automaticky a mé HTC ne...?
    Používám aktuální ROM od HTC, našel jsem sice položku "stahovat čas z internetu automaticky" potom jsem dokonce našel v nastavení telefonu aktualizovat čas a časové pásma, ale všechno marné. Jediné, co čas opravdu změnilo jsem byl (nečekaně) já...
    Víte někdo jak to teda funguje..? Docela mne to zaskočilo u tak drahého přístroje...
    Díky za Vaše odpovědi, zkušenosti, poznatky..
    Matty
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo, taky jsem dneska ráno koukal jak auto, že HD2 s poslední oficiální ROM nějak změnu letního na času na normální neřešila :-(, zatímco můj starej Diamond s ROM Eržika změnu provedl naprosto korektně a ještě to oznámil, že změnu provedl. Koukal jsem do nastavení HD2, ale na nic jsem nepřišel, možná jsem ale slepej :-)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Matt_CZE
    Zdravím, trochu jsem sice hledal na foru, ale nikde jsem nenalezl uspokojující odpověď, tak sem si dovolil založit noý topic
    Odpověď je stále stejná a je to jako s tlačítkem výtahu: ať ho stiskneš jednou nebo 30x rychle po sobě, výtah přijede vždy za stejnou dobu. Takže si dotaz mohl dát do některého z již existujících vláken.
    Řešení? Určitě to tam někde bude - záleží na použité ROM i na tom, jak a zda si toto uživatel nastaví.
    Asi jsem tedy udělal něco blbě, když na mých 3 zařízeních se v noci ve 3:00 hodiny přesunuly hodiny na 2:00 hodiny. Schválně jsem to letos pozoroval.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

nevím jak je to u HD2, ale já to mám v TD II v nastavení (v manile) pod položkou Synchronizace dat, když si to rozkliknu, tak tam mám "synch času podle internetu" to když si rozkliknu tak tam je že to má dělat i přes roming a to je tak všechno...
    Další nastavení co se týče samovolné aktualizace tak sem našel v
    Nastavení => osobní => telefon => Služby GSM/UMTS => Synchronizace času => zobrazit nastavení
    u WM zařízení bych tohle bral jako samovzřejmost, ale asi ee...

Registrace
    Mar 2004

Logicky bys to měl mít spíš nastaveno někde zde: start - settings - (system) - clock and alarms - time. Může se to trošičku lišit ROM od ROMky a OS od OS.

Koukal jsem i na jiná fóra a 99,99999 % úspěšnost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

tam mám jenom nastavení místního času a času někde jinde bůh ví kde, potom připomenutí a potom zda se mají hodiny ukazovat v záhlaví a jestli se má zapnout budík i když je tichý režim/vibrace...
    Někdo to tam má, někdo ne... já zrovna ne.. Třeba jsem i našel že v nastavení => osobní => telefon má někdo položku časové pásma, které já tam teda třeba taky nemám, tak nevím

Registrace
    Mar 2004

A měl si to přes noc zapnuté nebo vypnuté? Je možné, že pokud to bylo vypnuté, že se to proto neposunulo. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

telefon vůbec nevypínám, čekal sem asi do 4 do rána a nic... dokonce jsem zkoušel soft reset a jediný čeho sem dosáhl že se to sice posunulo, ale místo z 3:34 na 2:34 se to posunulo na 4:34... pochvilce se to zase vrátilo do normálnu a já to přenastavil ručně a šel spát... docela mě to sere...

Registrace
    Mar 2004

A neměl jsi tam třeba ten včera čas místo SELČ SEČ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

zkusil by si to prosím česky..? O:-)

Registrace
    Mar 2004

Ale to je česky.
    SELČ = středoevropský letní čas (někdy nesprávně uváděný jako východoevropský)
    SEČ = středoevropský čas

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

to mne taky napadlo, ale jakisk sem nenašel, kde se to dá změnit... měl jsem za to, že to pozná sám dle data... jsem zmaten

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Mě Eržika čas změnila ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

To Adow
    Mě Eržika změnila čas tak,že každou chvíli naskočí jiný čas,skoky o dvě hodiny případně zamrzne.Nastavuji a nastavuji jak přes Sense tak přes systemové nastavení a je to zachvíli total rozjeté znovu.Už se chystám na HR nicméně zkouším tuhle diskuzi.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Ahoj, já měl v nastavení - telefon - služby GSM/UMTS - synchronizace času zašktnuto automaticky změnit časové pásmo a hodiny a v neděli ráno se mi hodiny automaticky přestavely. V pondělí ráno už jsem měl zase o hodinu více. Když hodiny přestavím na správný čas tak po restartu se mi hodina vždy přidá. Musím to mít odškrtnuté. Mám origo om 6.5.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-11-2010, 23:52
  2. Automatická změna času
    Od dada09_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-03-2010, 13:02
  3. Samovolná změna času - MDA Vario
    Od jouda111 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9