Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrzající rafael

milma (1)|30.10.2010 23:52
Koupil jsem svůj první WM. TP mi yhovuje, ale je nějaký divný. Posuďte sami:
Je tam originální ROM (6.1) a něco instalovaného SW. Nic zvláštního (tomtom, haali r., resco explorer, total comm., Oziexplorer). A problém je tento:
Nosím founa v kapse, ale u bundy, takže se nijak neháže ani nemačká, ale je téměř pravidlem, že když jej vytáhnu, nejde spustit. Prostě nic, žádná reakce na tlačítko. Nepomůže ani reset bodnutím zespodu. Jen vyjmout aspoň na 20s baterii a pak spustit tlačítkem. Následuje pochopitelně tímto zsahem vynucený reset. Ještě podotýkám, že jsem zatím do founu nestrčil SIMku (dokud nebude všechno vyladěné, jak chci, mám ji raději ve starém telefonu. Také myslím, že to nesouvisí s instalovaným SW.
Otázka tedy zní: má někdo podobnou zkušenost a poradí co s tím?
Ještě jsem neděla hard reset, a ani rady typu, vrať to kdes to koupil mi moc nepomohou. Chci jen vědět zda je to normální a případně co s tím.
Dík Milan
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2010 12:55
Klidně udělej hard reset, šoupni tam SIMku a chvilku používej bez doinstalovaného softu, tj. jen tam nasyp pomocí ActiveSyncu/WMDC PIm data a uvidíš. Můžeš zkusit potom flashnout jinou ROM nebo reklamovat. Na parádu nebo jako těžítko je to docela drahé, ne?

PS: Před hard resetem nezapomeň zazálohovat.