Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPV - Download MMS u ET nefunguje, odesílání OK..

Tomas W (3)|21.8.2004 23:38
Nemáte někdo nápad, kde by mohl být problém? Odesílám MMS naprosto normálně, GPRS mi chodí jako hodinky, WAP taky jede OK. Jenže namísto příchozích MMS mi s pořádným zpožděním (tuším tak den) přijde SMS s odkazem na stažení té MMS z webu, jakoby můj telefon vůbec neuměl MMS.

Jednou už se mi to stalo, zavolal jsem na helpdesk a oni cosi provedli s databází nebo nastavením a zase to chodilo OK. Teď mi to po pár měsících dělá znova, nepomohlo nic. Pochopitelně že jsem teda zkusil jinou ET kartu v mém telefonu a je to opravdu nastavením telefonu, protože v jiném telefonu moje karta chodí a naopak v mém telefonu nechodí ani jiné karty. Zkrátka download MMS mi nejde. Nastavení mám pochopitelně 10x překontrolované a je to tak, jak to má být.
RStein (2012)|22.8.2004 15:46
[QUOTE="Tomas W"]Nemáte někdo nápad, kde by mohl být problém? Odesílám MMS naprosto normálně, GPRS mi chodí jako hodinky, WAP taky jede OK. Jenže namísto příchozích MMS mi s pořádným zpožděním (tuším tak den) přijde SMS s odkazem na stažení té MMS z webu, jakoby můj telefon vůbec neuměl MMS.

Jednou už se mi to stalo, zavolal jsem na helpdesk a oni cosi provedli s databází nebo nastavením a zase to chodilo OK. Teď mi to po pár měsících dělá znova, nepomohlo nic. Pochopitelně že jsem teda zkusil jinou ET kartu v mém telefonu a je to opravdu nastavením telefonu, protože v jiném telefonu moje karta chodí a naopak v mém telefonu nechodí ani jiné karty. Zkrátka download MMS mi nejde. Nastavení mám pochopitelně 10x překontrolované a je to tak, jak to má být.[/QUOTE]

Jestli jste si jisty nastavenim, tak bych zkusil bych znovu kontaktovat Eurotel, protoze je mozne, ze po spusteni nejake nove sluzby (napriklad zavedeni/uprava device adaptable MMS modulu) je SmartPhone vyhodnocen jako zarizeni, na ktere nelze MMS stahnout.

Divna je ale doba, po kterou vam prijde informativni SMS. To by svedcilo o tom, ze SmartPhone na pkusy serveru o doruceni MMS vubec nereaguje. Nemate spustenou nejakou aplikaci, ktera nedovoli navazat dalsi GPRS pripojeni pro stazeni MMS?
Tomas W (3)|22.8.2004 22:50
Dík. Volal jsem tam minulý týden 2x ale zkusím to znova a pokusím se dostat na nějakého technika.
Nastavení mám podle všeho správné, ostatně ještě před pár týdny všechno chodilo normálně a nic jsem neměnil. Žádné nové aplikace...

Pro jistotu:

settings - data connections - GPRS connections - 3 MMS GPRS
connect to: MMS GPRS
access point: mms
ostatní prázné (IP adresy DNS jsou 0.0.0.0)

accessories - mms setup
MMS GPRS
160.218.160.218
port: 9201
mmsc adress: http://mms.eurotel.cz:8002
max
del. report on, read report on
MMS download AUTO

Tomas W (3)|26.8.2004 01:16
Funguje někomu z vás MMS u Eurotelu na Smartphone???