Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaky kvalitni phone s mp3 do 6000Kc?

TomBiker (51)|25.10.2010 11:51
Momentalne vlastnim pomerne velky komunikator, resp. pda, ktere disponuje pomerne sirokym vybavenim jako je gps, fotoaparat a dalsimi "blbostmi" jako email, word, excel atd. Do nedavna jsem telefon vyuzival hlavne jako navigacni zarizeni, ale od doby co jsem si poridil do auta navigaci samostatnou, uplne jsem prestal telefon vyuzivat. Proto jsem se rozhodl, ze zakoupim ucelnejsi pristroj, ktery bude plnit jen ty zakladni dovednosti. Proto bych potreboval vasi radu, po jakem phonu sahnout, dle nasledujicih kriterii:

:bulb: Radeji bych dal prednost NOKII, popr. samsungu lg ci htc. Nechci SE.
:bulb: Telefgon by myl byt odolnejsi, nemel by se casem nicit- mam na mysli takovety nachylne casti telefonu, zkratka musi neco vydrzet, co opravdu nesnasim, kdyz mi telefon pri psani sms zacne klouzat v ruce, nasledkem povoleneho zadniho krytu.
:bulb: Kvalitnejsi displej vyhodou
:bulb: Fotak podminkou
:bulb: MP3 podminkou.
:bulb: jaky to bude mit os mi je jedno, nicmene jak jiz padlo dal bych prednost nokii, mam s nimi jen ty nejlepsi zkusenosti:
:bulb: Designove by mel vypadat dobre a nechci nic extreme velkyho
:bulb: Cena: do 6000Kc,-

Jako priklad uvedu phone, ktery bych si vybral ja, ale nebranim se ani dalsim navrhum.
NOKIA 6700
http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/nokia-6700-classic/sc-63-c-1-ci-11073/default.aspx

predem diky
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2010 13:16
Proč se ptáš, když už jsi si sám odpověděl?
Trošku mi to přijde jako když si karlovajský hejtman Pavel vybíral služební auto a parametrově to pasovalo pouze na Audi A8.
TomBiker (51)|25.10.2010 13:23
:DD No nevybral tak docela, mel to byt priklad, jaky jsem si v rychlosti vybral. Ale vyber necham na znalejsich lidi zde na foru. Takze kdyz jsem u toho, co si o tom phonu myslis? Dal by se za podobnou cenu sehnat lepsi?
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2010 14:08
Nepsal jsi, zda musí být nový nebo bazar, zda musí mít OS nebo ne.
MP3 snad umí dneska každý foun (když pominu Nokie, co se dávají za korunu).
Kvalitní repro mívaly Motoroly, ale poslední (Razr V3) jsem měl před 4 roky.
Poslední opravdu odolný mobil byl asi Siemens ME45, jinak dnes hodně odolné jsou neksutečně drahé.

Hloupé mobily už nějak nesleduji, ale tam než o věrnost značcce jde o zvyk na nějaký způsob ovládání. Pokud chceš jen hloupý mobil, tak si myslím, že na mobilmaniáckém fóru v tomto asi poradí lépe.
bobo.4150.sk (176)|25.10.2010 15:37
Kvalitný odolný telefón, Nokia k tomu, je 3720 classic. A má všetky vlastnosti, ktoré si popisoval, večer pri ceste z krčmy sa hodí aj dioda vo funkcii baterky. Na SVK stojí nejakých 115 evri a to fungl nový...