Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HW klávesnice freedom pro česky

pokorny_ce4you (31)|23.10.2010 06:38
Asi nejsem sám, kdo má ruku v porovnání s čínským inženýrem dvojnásobnou a tak se mi na HD2 skutečně blbě píše. Vyřešil jsem to nákup BT HW klávesnice freedom pro (http://www.freedominput.com/). Funguje na první pokus, bez nutnosti instalovat nějaké dodatečné drivery. Paráda. Problém je, že se mi ji nepodařilo zprovoznit s českou klávesnicí, takže píšu jen anglicky. Zkoušel jsem v české klávesnici od Sunnysoftu zapnout podporu HW klávesnic, ale pak HW klávesnice nepsala vůbec nic (fungoval jen tabulátor). Když jsem podporu HW klávesnic vypnul, tak sice HW klávesnice jede, ale píše jen anglicky bez ohledu na to, že mám klávesnici Sunnysoftu přepnutou do češtiny.

Neznáte prosím někdo řešení?
Zdenek Malinsky (9781)|23.10.2010 11:59
Zkoušel jsi po přepnutí klávesnice v PDa udělat soft reset?
pokorny_ce4you (31)|23.10.2010 19:08
No jasně, bezvýsledně. Při zapnuté "podpoře HW klávesnice" HW klávesnice nechodí vůbec :) No a při vypnuté "podpoře HW klávesnic" chodí ta klávesnice jen anglicky. Mám takové podezření, že při vypnuté "podpoře HW klávesnice" ten vstup jakoby vůbec nejde přes tu klávesnici od Sunnysoftu, takže cesta vede jen se zaškrtnutým buttonkem "podpora HW klávesnic", ale tam to prostě nechodí...