Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Olejová skrvna pod displayem

Vascha84 (34)|22.10.2010 08:09
Zdravím,
dneska se mi na mém D2 objevila jakási olejová skrvna pod displayem. nemáte někdo zkušenost co stím? díky
bobo.4150.sk (176)|22.10.2010 08:12
Zašli na reklamáciu, mne prišiel opravený Diamond minulý týždeň opravený, olejová škvrna odstránená. Popri tom sa inak objavil prach v ľavom hornom rohu displeja, takže odstraňujú aj to...
Vascha84 (34)|22.10.2010 08:20
Nelze to nějak opravit doma, mám tam Eržiku,takže jsem přišel o záruku a nechce se mě to předělávat.
Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2010 08:35
1. Tohle se tu řešilo v několika vláknech - stačilo jen trošku hledat.
2. O záruku si pochopitelně nepřišel. Pokud je zařízení jinak funkční, tak tam jen jednoduše naflashuj nějakou originál/oficiál ROM vydanou výrobcem. V případě, že máš brandované zařízení, tak pochopitelně ROM vydanou mobilním operátorem. Ale to bys měl vědět sám, co jsi tam měl, když jsi to zařízení kupoval.
Vascha84 (34)|22.10.2010 08:38
JJ není problém stáhnout oficiální ROM od HTC, stím si poradím ale při Flashování jsem udělal i Hard SPL, tím se záruka neztrácí?
Hodo (99)|22.10.2010 09:03
Ztrácí, takže tam musíš dát ještě original SPL ...
Jakub-M (8)|15.1.2011 12:21
Tak se mi stalo totéž na MDA Compact V, obdélníková skvrna přes půl displeye a navíc mi telefon občas nereagoval na dotek prstu. Respektive reagoval tak že popojel 3 řádky nahoru a zase zpět místo aby spustil danou ikonu. Dal jsem to minulé pondělí na reklamaci i s flashnutou EržikouD2 ver. 3.0. Tak sem zvědav jestli mi to opraví nebo hodí na hlavu pro ztrátu záruky. Dám vědět jak to dopadlo.

Edit: Reklamaci mi v T-mobile vyřídili kladně, tedy telefon mám opravený. Je vyměněná dotyková vrstva a do telefonu je nahraný originál T-mobilí software s WM 6,5. Jen mi trochu zklamalo, že na přední sklo nenalepili ochrannou fólii, která tam před opravou byla. V prodejně se s tím odmítli zabývat s odůvodněním, že ochranná fólie není zapsaná v reklamačním protokolu jako předané příslušenství. Tak si to při předávání do opravy či reklamace ohlídejte. Originál fólii mi ani neprodali, že je prý ani nevedou a nemůžou objednat. No a já hned jak přijdu domů, naláduju do founa zpátky Eržiku :-) .
VitaP (3)|18.1.2011 15:03
Přidám vlastní zkušenost. Také jsem měl olejovou skvrnu. SW jsem měl novější 2.16.479.1, ale ze stránek HTC podpory čili legální.
Přístroj jsem odesílal do VSP Data poštou 10.1. dorazil dnes 18.1. přes DPD. Opraveno v záruce a nahraný nejnovější SW verze 2.53.479.3
Z mého pohledu naprostá spokojenost. :yes:
Jakub-M (8)|19.1.2011 18:14
Ještě jeden postřeh, teď po flashi Eržiky nechali mi telefon odemčený, je tam SPL Olinex. Tak sem ho aspon nemusel odemykat.
htcdiamond (8)|26.1.2011 22:48
Ahojky,a kde se da stahnout,sehnat original SPL?Chtel bych poslat HTC na reklamaci,a chci tam dat origo Windows,a uzamknout,zaruka je u alza.cz,ma nekdo nejake zkusenosti?
Ondrowicz (32)|26.1.2011 22:53
Všechno to je popsáno na xda-developers